Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
8 лютого 2005 року Міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко зустрівся з Головою Ради, президентом Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України Леонідом Костюченком та членами Ради АсМАП України
  Информационный сайт АсМАП Украины

Повідомлення прес-служби АсМАП України.8 лютого 2005 року Міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко зустрівся з Головою Ради, президентом Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України Леонідом Костюченком та членами Ради АсМАП України.

Зустріч проходила у приміщені Міністерства, мала конструктивний характер та взаємну зацікавленість.

У ході зустрічі Міністр окреслив перші кроки у керуванні галуззю, приділивши особливу увагу міжнародним автомобільним перевезенням.

У перших же словах новий Міністр «пожартував», заспокоївши присутніх. Він сказав: - «Ви мусите зразу зрозуміти, що «Орлан-Транс-Груп» ніяких привілеїв мати не буде». Жарт є жарт, але це твердження Євгена Червоненка символізує його загальне відношення до справ, як Міністра – все має бути прозорим і всі повинні мати рівні умови. У підтвердження цього він зазначив, що збирається вести абсолютно публічну політику, не збирається займатися силовими методами… і якісь політичні функції за рахунок перевізників не будуть виконуватися – « Це по чесному і це умови нормальної співпраці бізнесу і держави».

Міністр торкнувся проблем як у сфері тарифної політики, проблем демпінгу, так і проблем із застарілим рухомим складом автомобілів Євро-0 та Євро-1. І в розв’язанні цих питань він розраховує на пропозиції та підтримку Асоціації. Про майно Асоціації він висловився так : «Стосовно АсМАПу. Я в черговий раз скажу, що категорично проти революцій у цієї багатостраждальній установі, навоювалися – працюйте! Що стосується ваших внутрішніх справ, то це ваші справи куди ви витрачаєте гроші…»

В свою чергу Голова Ради, президент АсМАП України Леонід Костюченко подякував Євгену Альфредовичу за те, що першу зустріч з транспортниками в якості Міністра транспорту та зв’язку України він провів з міжнародними автоперевізниками, добрим словом було згадано і ту велику і плідну працю, яку Євген Червоненко проводив ще перебуваючи на посаді Секретаря Комітету ВРУ. Міністру транспорту було передано листа від Асоціації, у якому викладено проблеми, яки у першу чергу турбують перевізників і потребують негайного вирішення. Особливо Леонід Костюченко підкреслив те, що ця зустріч - яскравий приклад реалізації програми діяльності уряду Юлії Тимошенко, коли уряд та бізнес подають один одному руки.

Наприкінці зустрічі Міністр транспорту та зв’язку України сказав, що рішенням Уряду України запроваджуються громадські колегії, де відкрито, за участю преси, будуть розглядатися питання державної політики у різних транспортних галузях. Не змінюючи своїх принципів, Євген Червоненко привселюдно підписав наказ про зниження вартості книжок ЄКМТ і іноземних дозволів та про скасування фінансування програми «Сільський автобус» за рахунок підприємств, які займаються перевезеннями.


Прес-служба АсМАП України
08.02.2005 року.


Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis