Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.02.2020 Щодо дій перевізників у разі можливого порушення терміну доставки товарів, пов’язаних з відсу...    
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
НАКАЗ МТЗУ № 612 від 05.10.05 "Про вдосконалення системи обліку та видачі дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення"
  Информационный сайт АсМАП Украины


МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ


Н А К А З № 61205.10.2005

Про вдосконалення системи обліку
та видачі дозволів на міжнародні
вантажні автомобільні перевезення

В зв’язку із ситуацією, що склалася в сфері міжнародних автомобільних вантажних перевезень, а також з метою формування структурованої і прозорої системи обліку і розподілу дозволів на такі перевезення

НАКАЗУЮ:

 1. Укравтотрансу (Губа І. І.) спільно з Управлінням зовнішньоекономічних зв’язків (Рак Г. Л.), Юридичним департаментом (Ониськів М. М.) та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України (Костюченко Л. М.) – за згодою:
  1.1. В термін до 01 листопада 2005 року розробити Програму по впровадженню попереднього розподілу дозволів на вантажні автоперевезення до Угорщини, Російської Федерації та Італії на 2006 рік.
  1.2. В термін до 14 жовтня 2005 року створити належні умови для прозорого розподілу серед українських перевізників дозволів на вантажні автомобільні перевезення до іноземних країн, в першу чергу – Угорщини.
  1.3. З метою запобігання зловживанням вжити відповідних заходів щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, що допускають випадки порушень при розподілі дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.
  1.4. Впродовж ІV кварталу 2005 року створити електрону інформаційну базу для українських авто перевізників, яка визначатиме щорічні графіки розподілу дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення з усіма іноземними країнами та забезпечуватиме контроль за видачею та наявністю дозволів. Впродовж 2006 року забезпечити поетапний перехід роботи дозвільної системи за новим принципом.
  1.5. В термін до 14 жовтня 2005 року підготувати пропозиції щодо розмежування державних та господарських функцій відповідно УДП «Укрінтеравтосервіс» та Служби міжнародних автомобільних перевезень України.
  1.6. В термін до 07 жовтня 2005 року підготувати проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України про створення Конкурсного Комітету з розподілу дозволів ЄКМТ на 2006 рік.
  1.7. В термін до 07 жовтня 2005 року внести зміни до відповідного наказу Міністерства транспорту та зв’язку України щодо скорочення резерву дозволів ЄКМТ та дозволів на двосторонні вантажні автоперевезення Міністерства транспорту та зв’язку України до 5 %.
  1.8. В термін до 14 жовтня 2005 року створити Комісію по контролю за прозорим розподілом дозволів на вантажні перевезення автомобільним транспортом за участю причетних центральних органів виконавчої влади, недержавних установ, правоохоронних органів та громадських організацій.
 2. Укравтотрансу (Губі І. І.) спільно з Департаментом фінансового регулювання та соціально-економічної політики (Демчик А. І.) в термін до 10 жовтня 2005 року проаналізувати кошторис витрат, пов’язаних з оформленням та видачею дозволів ЄКМТ, розробити порядок нарахування плати за їх оформлення та вжити заходів щодо суттєвого зниження вартості дозволів ЄКМТ та разових дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.
 3. Відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації (Маркіна Т. О.) забезпечити доведення змісту цього наказу через ЗМІ до відому авто перевізників України.
 4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра С. С. Кроля.Міністр
В. Бондар


Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis