Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 14 грудня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
13.12.2019 Що робити з заблокованими Податковими накладними та розрахунками корегування ...    
11.12.2019 Графік роботи АсМАП України на вихідні та святкові дні грудня 2019 року та січень 2020 року    
11.12.2019 Щодо безпекового дозволу великовантажних транспортних засобів у Лондоні...    
10.12.2019 Щодо переліку транспортних засобів, які не відповідають вимогам конкурсу з розподілу дозволів...    
09.12.2019 З питань оформлення та видачі 10000 дозволів Республіки Польща квоти 2020 року у грудні 2019...    
06.12.2019 Щодо початку функціонування Державної митної служби України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Заборона ввезення в Україну продуктів та сировини тваринного походження без дозволу ветеринарного контролю і при відсутності супровідних ветеринарних документів!
 Шановні автоперевізники!

Кабінет Міністрів України на підставі Протоколу № 12 засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань боротьби з контрабандою від 24.02.2006 року доручив Міністерству транспорту та зв’язку України терміново внести пропозиції щодо недопущення ввезення на митну територію України (зокрема в морські порти) контейнерів з м'ясопродукцією сумнівного походження і поінформувати транспортні та експедиційні компанії про заборону ввезення на територію України м’яса та м’ясопродуктів, що не супроводжуються ветеринарними сертифікатами та сертифікатами якості країни їх походження.

З метою виконання рішень пункту 8 Протокол № 12 Міністерство аграрної політики України своїм листом від 14.03.2006 року за № 37-23-2-10/3887 пропонує зацікавленим міністерствам і відомствам вжити наступних заходів:

1. Міністерству транспорту та зв’язку України довести до відома перевізників продуктів та сировини тваринного походження про заборону завантаження транспортних суден продуктами та сировиною тваринного походження, що слідують в Україну без супровідних ветеринарних документів та з неблагополучних в епізоотичному відношенні країн.

2. Державній митній службі України заборонити вивантаження на митно-ліцензійні склади продуктів та сировини тваринного походження без проведення державного ветеринарного контролю і при відсутності супровідних ветеринарних документів.

3. Посилити контроль за переміщенням через державний кордон України вантажів підконтрольних службі ветеринарної медицини, залучаючи при цьому державних інспекторів ветеринарної медицини в пунктах пропуску до огляду всіх транспортних засобів, що перевозять дані вантажі.

4. Допускати до обігу на території України тільки ту продукцію тваринного походження, яка пройшла дослідження в державній лабораторії та отримала відповідний висновок щодо її якості та безпеки.

Згідно «Порядку здійснення пропуску вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, через державний кордон України» передбачено пропуск через митний кордон України вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини лише за наявності оригіналу ветеринарного сертифіката країни походження та із країн благополучних в епізоотичному відношенні.

Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України № 49 від 27.12.1999 року «Про порядок здійснення пропуску вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, через державний кордон України».

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis