Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.07.2019 У місті Рівне з 25 липня по 8 серпня 2019 року видача та прийом книжок МДП здійснюват...    
23.07.2019 Європейська мережа служб дорожньої поліції TISPOL 22-28 липня 2019 р. проводить тиждень інтенсив...    
22.07.2019 Щодо ситуації із забезпеченням дозволами Польщі до кінця 2019 року!...    
22.07.2019 Франція, Італія.
Заборона руху окремих вантажних транспортних засобів в тунелі Монблан з 1 ...
    
19.07.2019 Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві...
    
18.07.2019 Щодо ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжа...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Заборона ввезення в Україну продуктів та сировини тваринного походження без дозволу ветеринарного контролю і при відсутності супровідних ветеринарних документів!
 Шановні автоперевізники!

Кабінет Міністрів України на підставі Протоколу № 12 засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань боротьби з контрабандою від 24.02.2006 року доручив Міністерству транспорту та зв’язку України терміново внести пропозиції щодо недопущення ввезення на митну територію України (зокрема в морські порти) контейнерів з м'ясопродукцією сумнівного походження і поінформувати транспортні та експедиційні компанії про заборону ввезення на територію України м’яса та м’ясопродуктів, що не супроводжуються ветеринарними сертифікатами та сертифікатами якості країни їх походження.

З метою виконання рішень пункту 8 Протокол № 12 Міністерство аграрної політики України своїм листом від 14.03.2006 року за № 37-23-2-10/3887 пропонує зацікавленим міністерствам і відомствам вжити наступних заходів:

1. Міністерству транспорту та зв’язку України довести до відома перевізників продуктів та сировини тваринного походження про заборону завантаження транспортних суден продуктами та сировиною тваринного походження, що слідують в Україну без супровідних ветеринарних документів та з неблагополучних в епізоотичному відношенні країн.

2. Державній митній службі України заборонити вивантаження на митно-ліцензійні склади продуктів та сировини тваринного походження без проведення державного ветеринарного контролю і при відсутності супровідних ветеринарних документів.

3. Посилити контроль за переміщенням через державний кордон України вантажів підконтрольних службі ветеринарної медицини, залучаючи при цьому державних інспекторів ветеринарної медицини в пунктах пропуску до огляду всіх транспортних засобів, що перевозять дані вантажі.

4. Допускати до обігу на території України тільки ту продукцію тваринного походження, яка пройшла дослідження в державній лабораторії та отримала відповідний висновок щодо її якості та безпеки.

Згідно «Порядку здійснення пропуску вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, через державний кордон України» передбачено пропуск через митний кордон України вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини лише за наявності оригіналу ветеринарного сертифіката країни походження та із країн благополучних в епізоотичному відношенні.

Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України № 49 від 27.12.1999 року «Про порядок здійснення пропуску вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, через державний кордон України».

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis