Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 13 квітня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
12.04.2021 Білорусь - Литва. Пункти пропуску...    
12.04.2021 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
09.04.2021  Німеччіна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
09.04.2021 Щодо зміни розташування ПВД «Львів»...    
09.04.2021 Щодо термінів видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Одеса. ...    
07.04.2021 Греція
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення<...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Участь української делегації у засіданні Третьої сесії Спеціальної Робочої групи КВТ ЄЕК ООН з перегляду ЄУТР, яке відбулось 22-24 травня 2006р. у м. Женева
 Шановні учасники Асоціації!

У доповнення до інформації від 15.05.2006р. стосовно можливих змін до ЄУТР, які базуються на положеннях Постанови ЕС № 561/2006 та Директиви ЄС 2006/22/ЕС, АсМАП України отримала інформацію про участь української делегації у засіданні Третьої сесії Спеціальної Робочої групи КВТ ЄЕК ООН з перегляду ЄУТР, яке відбулось 22-24 травня 2006р. у м. Женева (звіт додається). АсМАП України надсилала свої пропозиції до підрозділів Мінтрансзв‘язку України на етапі підготовки до зазначеного засідання (лист до Укравтотрансу від 19.05.2006р. №1088/5 - додається).

Остаточна редакція поправок до ЄУТР буде винесена на обговорення та прийняття на сотій сесії Робочої групи з автомобільного транспорту SC.1. (17-19 жовтня 2006р.).

У зв‘язку з запитами перевізників, вважаємо за необхідне підкреслити, що зміни, передбачені Постановою ЕС № 561/2006 та Директивою ЄС 2006/22/ЕС, стосуються поки що країн – членів ЄС, а країни – учасниці ЄУТР, які не є членами ЄС, повинні здійснювати перевезення у відповідності до вимог ЄУТР. Тобто водії повинні бути готовими надати кожного разу, коли це вимагатиме інспектуюча посадова особа, реєстраційні листки (тахокарти) за поточний тиждень та за останній день попереднього тижня, коли вони керували транспортним засобом. Крім того, необхідно суворо дотримуватись визначених Угодою ЄУТР часових норм керування та відпочинку водіїв.

На запити учасників Асоціації щодо можливого введення Російською Стороною з 1 липня 2006р. суворого контролю за обов‘язковою наявністю тахографів повідомляємо наступне. У розмові з АсМАП Росії була отримана інформація, що російською стороною будуть вживатись відповідні заходи тільки після 2 серпня 2006 року (часу набуття чинності ЄУТР в Україні). До цього часу водії при поїздках до Російської Федерації можуть керуватись вимогами статті 3 пункт2 : “У випадку, коли транспортний засіб зареєстровано в державі, яка не є Договірною Стороною цієї Угоди, кожна Договірна Сторона може замість контрольного пристрою, що відповідає специфікаціям, наведеним у додатку до цієї Угоди, обмежитися вимогою надання щоденних бланків для записів, заповнених вручну водієм” (при цьому у водія мають бути відповідні записи за період 7+1 день ). Можливе ведення таких записів на зворотньому боці тахокарт. З іншого боку, 7 квітня 2006р. набув чинності прийнятий Верховною Радою України Закон України №3492-IV “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт”. У зв‘язку з цим у Законі України “Про автомобільний транспорт” з‘явились штрафні санкції до перевізників у разі порушень ними вимог цієї угоди.

  • порушення режимів праці і відпочинку водіями транспортних засобів – 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • управління транспортними засобами при міжнародних перевезеннях без контрольних пристроїв – тахографів – 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Отже, виконання міжнародних перевезень без тахографів є порушенням діючого внутрішнього законодавства України і до порушників вже зараз можуть застосовуватись штрафні санкції з боку працівників Головавтотрансінспекції (інформація про початок застосування штрафних санкцій відсутня, оскільки в даний момент відпрацьовуються зміни до Порядку здійснення державного контролю).

Департамент транспортної політики
АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis