Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 21 липня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.07.2026 ЄКМТ 2026. Припинення дії дозволів ЄКМТ через неефективність їх використання....    
09.07.2026 ЄКМТ 2026. Оприлюднена інформація про кількість виконаних рейсів за дозволами ЄКМТ у другому...    
09.07.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 10.07 по 23.07.2...    
09.07.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький з 10.07 по ...    
07.07.2026 Швеція посилює боротьбу проти шахрайства з тахографами...    
03.07.2026 Узбекистан. Важливі аспекти...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо роботи з приєднання України до Конвенції КДПВ (CMR)
 

Шановні учасники Асоціації !

 


Інформуємо Вас, що 24 липня поточного року відбулося Засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту та зв’язку, де розглядався проекту Закону України “Про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів” (реєстр. № 0012 від 09.06.06 р.), поданий Президентом України.

На засідання Комітету був запрошений та брав участь Президент АсМАП України Костюченко Л.М.

Комітетом одноголосно схвалено приєднання до Конвенції КДПВ, на необхідності чого неодноразово наголошували учасники АсМАП України.

Про подальше проходження законопроекту будемо інформувати додатково.

 


 Департамент транспортної політики

 


 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis