Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо незастосування до українських перевізників штрафних санкцій у зв’язку з набуття м чинності нових правил ЄС в частині режиму праці та відпочинку водіїв
 


Шановні учасники Асоціації !

 


Інформуємо Вас, що Секретаріатом Асоціації було ініційовано звернення Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Мінтрансзв"язку України до Дорожньої інспекції Республіки Польща (GITD) (лист від 30.06.06. р 41/1-6-7172 п) з проханням підтвердити, що вимога, яка встановлена новими правилами ЄС для перевізників країн ЄС щодо необхідності водіям транспортних засобів мати реєстраційні листки (тахокарти) за поточний тиждень та за попередні 15 днів, не буде застосуватись до перевізників країн–учасниць ЄУТР, які не є членами ЄС, зокрема України.

24 липня поточного року отримано відповідь польської інспекції з роз’ясненням, що перевізники, які здійснюють перевезення по території країн ЄС за умовами ЄУТР, у т.ч. українські водії зобов’язані мати тахокарти за поточний тиждень та тахокарту за останній день попереднього тижня, коли водій був за кермом.



Текст запита Головавтотрансінспекції (додається).

та

відповідь Дорожньої інспекції Республіки Польща (GITD) (додається).




Начальник департаменту

транспортної політики                                                                                                     Мальчевська В.М.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis