Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 20 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
17.09.2020 Щодо заборони ввезення товарів на територію України...    
17.09.2020 Закриття пункту пропуску «Нові Яриловичі»....    
17.09.2020 Виїзд з Туреччини через Капікуле. Бронювання черги ...    
15.09.2020  Азербайджан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перев...
    
15.09.2020 Відповідь Мінінфраструктури України стосовно проблемної ситуації при виконанні перевезень ш...    
15.09.2020 Щодо закінчення дозволів Італії (універсальних) квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
21-22 вересня 2006 року у Кишиневі (Молдова) відбулося засідання Робочої групи з питань автомобільного транспорту Європейської Конференції Міністрів транспорту
 

21-22 вересня 2006 року у Кишиневі (Молдова) відбулося засідання Робочої групи з питань автомобільного транспорту Європейської Конференції Міністрів транспорту, в якій взяв участь і представник АсМАП України. Одним із основних було питання стосовно коефіцієнтів і бонусів, які будуть застосовуватися у 2007 і наступних роках при розрахунках дозволів ЄКМТ.

Нажаль, пропозиція деяких країн (Бельгія, Франція, Німеччина, Швейцарія, Люксембург і Іспанія) ставить під сумнів можливість виконання рішення, прийнятого на засіданні 26 червня 2006 року у Москві. Зазначені країни наполягають на зменшенні коефіцієнтів та бонусів, як для ЄВРО-2, так і для ЄВРО-3, а з 2008 і для Євро-4. Задекларовані ними довгострокові перспективи є необґрунтованими і не дають можливості перевізникам зрозуміти строки перехідних періодів до введення транспортних засобів Євро-6 і прийняти відповідне рішення стосовно інвестування коштів в оновлення рухомого складу.

Враховуючи викладене, делегація України, відстоювала необхідність виконання вже прийнятого рішення стосовно встановлених коефіцієнтів і бонусів, зокрема коефіцієнта 6 і бонусу 40% для автомобілів Євро-3. Цю позицію підтримали делегації більшості країн (Білорусі, Росії, Молдови, Туреччини, Польщі та інші).

Варто зазначити, що в процесі переговорів позиція вищезазначених шести країн декілька разів змінювалася, і стала менш жорсткою, але тільки по відношенню до 2007 року, що стосується перспективи і остаточного рішення - дійти консенсусу не вдалося. Переговори будуть продовжені на черговому засіданні Робочої групи 16 листопада п.р.

Українською делегацією в черговий раз було наголошено на необхідності прискорення вирішення питання спрощення процедури оформлення віз для професійних водіїв-міжнародників. Учасники засідання підтримали ідею обговорення на засіданні Міжнародної організації праці (МОТ) питання стосовно запровадження посвідчення водія-міжнародника аналогічного посвідченню моряка і підготовки з цією метою відповідної Конвенції.

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis