Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 20 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
19.02.2020 Щодо проведення у 2020 році заходів державного нагляду (контролю)...    
18.02.2020 Щодо проведення 28.01.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
18.02.2020 Щодо проведення 17.01.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
17.02.2020 Учасникам попереджувальної акції протесту 12 лютого 2020 р....    
17.02.2020 Щодо головних підсумків останніх сесій органів МДП ООН в лютому 2020 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Відбулася робоча зустріч з італійським співголовою українсько-італійської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень
 

9 жовтня 2006 року в Римі, Італія, відбулася робоча зустріч заступника міністра транспорту та зв’язку України Сергієнка Л.Г. з італійським співголовою українсько-італійської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, директором Департаменту автомобільного транспорту Міністерства транспорту Італії, доктором Камілло Лобінна.

Асоціації перевізнків на переговорах представляли: від України - Костюченко Л.М., Президентт  АсМАП України та  Чорней М.М., Член Ради; від Італії -  доктор Маноні та Джино Чеконні.

Сторони обмінялися статистичними даними про вантажні перевезення, здійсненні між Україною та Італією, станом справ з використанням дозволів перевізниками обох країн.

Українська сторона інформувала про стан розподілу італійських дозволів серед українських перевізників, та зауважила, що з огляду на зростання товарообігу між нашими країнами на 10% українським перевізникам потрібна додаткова квота дозволів у розмірі 2.400 шт. Італійська сторона зауважила, що зможу розглянути це питання після завершення реорганізації Міністерства транспорту Італії і проведення додаткового аналізу використання дозволів зі свого боку. Крім того, італійська сторона вкотре інформувала про деякі перепони для італійських перевізників, наприклад, необхідність внесення додаткової гарантії чи митного супроводження вантажів, вартість яких перевищує 50.000 дол.США, і просила українську сторону якнайшвидше внести відповідні зміни до національного законодавства.

Президент АсМАП України запросив доктора Лобінна та доктора Маноні, а також найактивнішого італійського перевізника Джино Чеконні відвідати Україну 24 жовтня цього року та прийняти участь в святкуванні 15-річчя АсМАП України, а також запропонував провести 25 жовтня зустріч з представниками українських митних, прикордонних органів, СМАП та транспортної інспекціїі. Італійські колеги  прийняли запрошення.

Італійська сторона інформувала про введення в дію нового законодавства Італії стосовно лібералізації автобусних перевезень і запропонувала провести зустріч з українськими експертами для ознайомлення з новими вимогами. Сторони домовилися провести її на початку листопада 2006 року.

Робоча зустріч пройшла в дружній атмосфері.

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis