Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
ПОВІДОМЛЕННЯ щодо проведених Загальних Зборів учасників АсМАП України 24 жовтня 2006 року
 

ПОВІДОМЛЕННЯ


щодо проведених Загальних Зборів учасників АсМАП України 24 жовтня 2006 рокуВідповідно до п. 6.2.1. Статуту АсМАП України, за рішенням Ради АсМАП України 24 жовтня 2006 року скликані чергові звітно-виборчі Загальні Збори учасників Асоціації.

У відповідь на телефонні погрози невідомих осіб побити вікна та заборони державного виконавця, керівництво Будинку кіно безпідставно відмовило АсМАП України в оренді приміщення для проведення звітно-виборчих Загальних Зборів учасників АсМАП України, оскільки будь-яких позовів, ухвал чи заборон з цього приводу Асоціація не отримувала.

24 жовтня 2006 року в установленому порядку Костюченка Л.М. повторно обрано на посаду президента Асоціації.

Вважаємо за необхідне поінформувати учасників Асоціації про наступне.

Проти Асоціації на сьогодні діє рейдерське угрупування, серед яких є нинішні та колишні перевізники, які використовуючи суддів – рейдерів, спрямовують свою діяльність на захоплення майна та коштівАсоціації і їх не цікавлять перевізники та подальша доля їх бізнесу по перевезенню вантажів у міжнародному сполученні автомобільним транспортом.

Сьогодення жорстоке і лише згуртованими зусиллями ми маємо захистити свій бізнес та робочі місця, умножити своїми податками виживання України у скрутний для неї час.

Вже відомо, що представник ВАТ “Бердичівське АТП – 11856” Степанов С.М. подав до АсМАП України в Господарський суд м. Києва позов про визнання неправомірними дій органів управління та визнання недійсними рішень по скликанню загальних зборів, мотивуючи його тим, що “... Як зясувалося, виконком Київської Міської Ради народних депутатів 20.01.1992 року за № 010-345АС був помилково зареєстрований статут...” Асоціації.

Такого “обґрунтування” для судді Господарського суду м. Києва Смірнової Л.Г. було достатньо для винесення 23 жовтня 2006 р. ухвали про заборону проведення Загальних Зборів учасників Асоціації за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Будинок кіно), яку Асоціація отримала 26 жовтня 2006 року.

Надзвичайна оперативність судді та державного виконавця говорить сама за себе...

В день винесення ухвали, старший державний виконавець державної виконавчої служби у Печерському районі міста Києва Філончук А. В. відкрив виконавче провадження щодо примусового виконання ухвали Господарського суду м. Києва, а постанову про це вручив працівнику канцелярії Будинку кіно.

До Асоціації вчасно надійшла копія ухвали суду від 24 жовтня 2006 року про зупинення дії постанови старшого державного виконавця державної виконавчої служби у Печерському районі міста Києва Філончука А. В. про заборону проводити в цей день чергові звітно-виборчі Загальні Збори учасників Асоціації. Підставою для винесення судом ухвали стало подання одним із дійсних учасників Асоціації до суду адміністративного позову про оскарження постанови щодо відкриття виконавчого провадження. Суд зупинив дію постанови про відкриття виконавчого провадження щодо заборони проведення чергових звітно-виборчих Загальних Зборів та призначив справу до розгляду по суті про її скасування.

З огляду на викладене, Секретаріат Асоціації сповіщає про чергові намагання сторонніх осіб РЕЙДЕРСЬКИМ ШЛЯХОМ заволодіти майном учасників Асоціації та пропонує дружно дати відсіч рейдерам.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis