Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 20 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2021 Міжнародні автомобільні перевізники України закликають депутатів ВР ратифікувати Угоду про бе...    
19.10.2021 Монголія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
19.10.2021 Щодо отримання додаткових квот дозволів Болгарії та Румунії 2021 року!...    
18.10.2021 Щодо внесення змін до форми довідки «Рух дозволів» на сайті ДСБТ!...    
18.10.2021 Щодо закінчення дозволів Туреччини (для порожніх АТЗ) квоти 2021 року!...    
18.10.2021 Російська Федерація-Азербайджан. Реконструкція пункту пропуску Яраг-Казмальяр....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
10 листопада 2006 року в Женеві, Швейцарія, відбулося засідання Генеральної асамблеї Міжнародного союзу автомобільного транспорту.
 Системі МДП - жити!

10 листопада 2006 року в Женеві, Швейцарія, відбулося засідання Генеральної асамблеї Міжнародного союзу автомобільного транспорту.

Одним з основних питань, що обговорювалися, було питання стосовно ситуації, яка виникла навколо системи МДП.

Президент МСАТ пан Поль Лареманс у своєму виступі окреслив основні причини конфлікту, який виник між Секретаріатом МДП (Європейська економічна комісія ООН) та МСАТ, запевнив, що ні в якому разі не йде мова про призупинення дії цієї системи. Підкреслив, що він завжди наголошував на труднощах, які виникли, і необхідності забезпечення конкурентоспроможності системи МДП.

Всі учасники Асамблеї у своїх виступах підкреслювали необхідність і важливість системи МДП для забезпечення діяльності національних міжнародних автоперевізників, і тому, необхідно вдатися до любих кроків з метою збереження системи МДП як дієвого міжнародного митного інструменту.

За результатами обговорення одностайно прийнято Резолюцію МСАТ стосовно системи МДП.

Генеральну асамблею відвідав представник Генерального Директорату митної політики Європейської Комісії Європейського Союзу пан Зелінський. У своїй промові пан Зелінський наголосив, що Європейський Союз не має намірів заміняти систему МДП іншою транзитною системою (NCTS) і , не дивлячись на останні негаразди в окремих країнах, буде підтримувати її функціонування як надійної міжнародної гарантійної системи. Але він виказав надію і побажання, щоб система NCTS, яка започаткована в країнах Європейського Союзу, і система МДП плідно співіснували і взаємно доповнювали одна одну.

На уточнююче запитання Президента Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Л.М.Костюченка стосовно твердження, що система МДП буде і в подальшому надійною та дієздатною гарантійною ланкою, пан Зелінський вдруге запевнив присутніх, що Європейська Комісія не має намірів руйнувати систему МДП і буде всіляко її підтримувати.

Отже, хочемо розвіяти скептичні настрої серед деяких верст українських перевізників і наголосити, що Система МДП буде жити і керівництво МСАТ та його асоціації-члени зроблять для цього все можливе.

Детальна інформація - в звіті про участь делегації АсМАП України в засіданнях Транспортних Рад з вантажного, пасажирського транспорту та Генеральної асамблеї МСАТ.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis