Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 20 березня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.03.2026 Щодо проблем при в’їзді до Болгарії з використанням ввізної декларації ENS, поданої через T...    
18.03.2026 Щодо уточнення списку товарів, що підлягають реєстрації в SENT...    
17.03.2026  Семінар: «Як зекономити на дорогах. Актуальні системи знижок на оплату доріг в ЄС»....    
17.03.2026 ЄКМТ: нові правила щодо припинення дії дозволів ....    
16.03.2026 Mercedes-Benz Trucks запрошує на навчання водіїв...    
13.03.2026 Важливі зміни на маршрутах між ЄС та Великою Британією – ELO з 20 квітня 2026 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Україно – Російська співпраця.
 31 січня відбулась зустріч представників Асоціацій міжнародних автомобільних перевізників  України та Російської Федерації.

Делегацію російських колег очолював Президент АCМАП Росії Юрій Сухін. У ході зустрічі обидві сторони торкалися низки болючих питань як для нас, так і для росіян. Президент АсМАП України Леонід Костюченко розповів про діяльність Асоціації, цікавився положенням справ у Росіян. Наприклад, ішлося про введення єдиного сертифікату зважування, про проблеми перетину кордонів, перевезення небезпечних та великовагових вантажів. Підсумком зустрічі стала спільна позиція по багатьох проблемах для звернення до Урядів обох держав.

На другий день представники АсМАП України взяли участь у роботі змішаної Українсько - Російської робочої групи з міжнародних автоперевезень, яка засідала у Мінтрансзв’язку під головуванням директора Державного департаменту автомобільного транспорту Сергія Доброхода, за участю Заступника Міністра Леоніда Сергієнка. Асоціацію представляли віце – президент Леонід Докіль і начальник департаменту Олександр Лановенко.

Цікаво, що росіяни констатують відношення перевезень як 1 до 3, але погоджуються з тим, що щорічно частина російських автоперевезень на українському ринку стрімко зростає.

Докладніше можна побачити та прочитати у «УкрАвтоКонтиненті» та в «Автоконтиненті».

Прес-служба АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis