Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 20 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2021 Міжнародні автомобільні перевізники України закликають депутатів ВР ратифікувати Угоду про бе...    
19.10.2021 Монголія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
19.10.2021 Щодо отримання додаткових квот дозволів Болгарії та Румунії 2021 року!...    
18.10.2021 Щодо внесення змін до форми довідки «Рух дозволів» на сайті ДСБТ!...    
18.10.2021 Щодо закінчення дозволів Туреччини (для порожніх АТЗ) квоти 2021 року!...    
18.10.2021 Російська Федерація-Азербайджан. Реконструкція пункту пропуску Яраг-Казмальяр....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відбулася зустріч Президента АсМАП України Л.М.Костюченка з консулом Італії в Києві Де Сефані Спадафора
 

4 квітня 2004 року в приміщенні Посольства Італійської Республіки в Україні відбулася зустріч Президента АсМАП України Л.М.Костюченка з консулом Італії в Києві Де Сефані Спадафора.

Леонід Костюченко привітав пана Де Спадафора Спадафора з призначенням на посаду та поінформував його про цілі, задачі та діяльність асоціації. Також були підняті питання щодо значних термінів розгляду документів та великої кількості відмов, надані конкретні приклади, а також вказано на неповажне ставлення деяких співробітників консульства до українських водіїв. Крім того, були передані пропозиції АсМАП України щодо покращення ситуації з видачею віз консульством Італії.

Пан Де Стефані Спадафора подякував за поздоровлення і зазначив, що консульство до 10 квітня опрацює всі анкети і документи, що раніше були надані до посольства Італії в Україні для відкриття віз українськими професійними водіями. Він також підкреслив, що транспортники є пріоритетною групою громадян і вони мають обслуговуватися в консульстві якнайшвидше.

Разом з тим, пан консул зазначив, що з 16 квітня Посольство Італії буде приймати анкети та всі документи через Центр видачі віз фірми VFS Worldwide, Київ, Федорова,1. Пан консул гарантував, що видача віз через Центр буде відбуватися на першому етапі в термін до 2 тижнів і менший, а в подальшому нормальною практикою стане термін 7 днів.

Президент асоціації, Л.М. Костюченко висловив занепокоєння стосовно роботи Центру, створення черг біля нього та його здатності обслугувати значну кількість відвідувачів, а також значної вартості послуг. З метою покращення обслуговування українських водіїв було висловлено пропозицію стосовно виділення одного робочого місця - „вікна” виключно для обслуговування автотранспортників.

Пан Де Спадафора Спадафора зауважив, що на цей час не визначенні вартість послуг та перелік документів, які необхідно буде подавати в Центр українським професійним водіям. Він виказав свою впевненість в тому, що подання документів через Центр значно спростить і пришвидшить процедуру видачі віз українським професійним водіям, та знову підкреслив, що транспортники є пріоритетною групою заявників на отримання віз.

Президент асоціації та консул домовилися провести зустріч через 40-45 днів з метою обговорення роботи Центру та усунення можливих недоліків.

Просимо прийняти до уваги та в разі виникнення затримок чи непорозумінь в роботі Центру надавати цю інформацію до Секретаріату АсМАП України.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis