Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо підсумків конкурсу “Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України” за 2006 рік
 Шановні учасники АсМАП !

Асоціація вже вп’яте проводить конкурс “Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”.

До Секретаріату Асоціації надійшли матеріали від вісьмох Регіональних Рад: Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та м. Києва.

У конкурсі приймало участь 17 організацій (проти 14 в минулому році).

З задоволенням повідомляємо, що на Засіданні Ради АсМАП 5 квітня 2007 року було визначено сім переможців конкурсу, четверо з яких черговий раз довели свій сталий, ефективний та успішний розвиток і за результатами Конкурсу є його переконливими переможцями.

У першій підгрупі , з кількістю до 10 автомобілів Кращими визнані:

  • компанія “Медобори” с. Мала Туря, Івано- Франківської обл. на чолі з Зелінським Михайлом Васильовичем
  • та втрете переможець - Компанія “Оствінд Транспорт” м. Дніпропетровськ на чолі з Полицею Леонідом Васильовичем .

У другій підгрупі , з кількістю від 11 до 30 автомобілів визнані кращими:

  • компанія ТзОВ “Експрес Транспорт і логістика” м. Мукачеве на чолі з Плоскіною Робертом Іллічем
  • та вдруге переможець - ТзОВ “Українська транспортна група”, м. Новояворівськ на чолі з Гордієвичем Анатолієм Павловичем.

У підгрупі де представлені найбільш великі компанії з кількістю більш ніж 30 автомобілів:

  • Вже вчетверте переможцем стала Київська виробнича компанія “Рапід”, м. Київ, під керівництвом Гриненка Володимира Івановича, яка мала самі високі показники експлуатаційної та фінансової діяльності.
  • Та також вчетверте переможцем стала Компанія “Авто +”, м. Мукачеве на чолі з Гордієм Володимиром Івановичем, яка у цьому конкурсі переконливо здобула перемогу вже в новій для себе підгрупі більше 30 автомобілів.
  • Кращою визнана компанія ТОВ “Закарпат Євро Транс”, м. Мукачеве на чолі з Романюком Іваном Івановичем, яка за підсумками набрала однакову кількість балів з компанією “Авто +” та відповіла усім критеріям оцінки, особливо в частині забезпечення високого технічного рівня та оновлення рухомого складу за рахунок “екологічно чистих” транспортних засобів автомобілями Евро- 4 та Евро -5.
Секретаріат АсМАП щиро вітає переможців конкурсу!
Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis