Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 7 квітня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
06.04.2020  Таджикистан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перев...
    
06.04.2020  Сербія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
06.04.2020  Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
06.04.2020 Щодо закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон....    
06.04.2020 Щодо змін у переліку закритих пунктів пропуску через державний кордон та контролю і припиненн...    
06.04.2020 Румунія.
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Затверджена форма документу, який має надавати водій у разі, коли він не керував транспортним засобом
 Шановні перевізники!

Україна приєдналась до Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР).

У відповідності до цієї Угоди (Додаток “Контрольний пристрій”, стаття 12, пункт 7) водій, який керує транспортним засобом, обладнаним контрольним пристроєм повинен надавати всякий раз, коли цього зажадає посадова особа, що інспектує реєстраційні аркуші за поточний тиждень і в будь-якому випадку реєстраційний лист за останній день попереднього тижня, коли він керував транспортним засобом...”. Відповідно до законодавства ЄС (Постанова 561/2006/ЕС) передбачається надання інформації за поточний тиждень та попередніх 15 днів (при перевезенні по книжках ЕКМТ та дозволах в/з третіх країн між країнами ЄС).

Угодою ЄУТР не визначена форма документу, який має надавати водій у разі, коли він не керував транспортним засобом (перебував у відпустці, на лікарняному чи з інших причин).

З метою врегулювання цього питання, наказом Державного департаменту автомобільного транспорту Мінтрансзв’язку України від 06.04.2007 року №258 затверджується форма Довідки (додається).

Департамент транспортної політики
АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis