Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 4 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.10.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків 30 та 31 жовтня 2...    
28.10.2025 Щодо внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейс...    
27.10.2025 Швидке проходження ОТК та можливість отримати сертифікат ЄКМТ...    
21.10.2025 Запрошення на онлайн-дискусію «єЧерга: ключові виклики та напрями вдосконалення» 29.10.2025    
21.10.2025 Щодо проведення навчання з використання нової цифрової системи ЄКМТ...    
20.10.2025 Триває конкурс з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2026 рік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Державні прикордонні служби України та Польщі прийняли спільне рішення і визначили новий порядок пропуску вантажних автомобілів, що здійснюють міжнародні перевезення через пункт пропуску «Ягодин»
 Шановні перевізники!

За інформацією відділення прикордонного контролю «Ягодин» Держприкордонслужби України,   прикордонні  та автодорожні служби України і Польщі прийняли спільне рішення про впорядкування експлуатації мостів на річці Західний Буг в районі пункту пропуску «Ягодин» і визначили новий порядок пропуску вантажних автомобілів, що здійснюють міжнародні перевезення.

Починаючи з 25 квітня ц.р., пропуск вантажного автотранспорту через мостові переходи здійснюють вартові шлагбаумів обох сторін таким чином, щоб стоянка автомобілів в черзі, до здійснення контролю в пункті пропуску, відбувалась поза зоною мостів.

Таке рішення прийнято з метою уникнення непередбачуваних наслідків та людських жертв, які можуть статись у разі перенавантаження мостів, а також при виникненні стихійних лих, пожеж та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з перевезенням небезпечних вантажів при накопиченні вантажних автомобілів на цих мостах.

Відділ по роботі з представниками
АсМАП України в регіонах
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis