Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відбулась зустріч керівництва Виноградівської митниці та представників Ради регіону Закарпатської області АсМАП України
 

Метою проведення круглого столу – тісна співпраця і вирішення поточних питань, котрі виникають під час перевезень транспортних засобів.

Начальник Виноградівської митниці Іван Палешник ознайомив присутніх із структурою митниці, зупинився на роботі підрозділів, котрі, зокрема, займаються митним оформленням вантажів. Підкреслив також, що митниця зацікавлена до збільшення кількості транспортних засобів ( сідельних тягачів, причепів та напівпричепів), які б проходили митне оформлення в режимі вільне використання на митному посту “Дяково”, так як в зоні діяльності Виноградівської митниці це єдиний пункт пропуску, який може здійснювати пропуск та митне оформлення даного виду транспорту.

Олексадр Богаш, перший заступник начальника митниці, зупинився на визначенні митної вартості нових транспортних засобів.

Представник АсМАП України в регіоні Закарпатської області Василь Лінтур подякував представникам митниці за організовану зустріч, представив присутнім Михайла Шкрібу, голову регіональної Ради міжнародних перевізників Закарпатської області. Також у своєму виступі зупинився на інфраструктурі Закарпаття. Порушив питання відсутності у нашій державі закону “Про концесію”, а також зупинився на питаннях, які повязані із реконструкцією Ужгородської митниці, на проблемах будівництва з угорського боку траси “Лісссабон-Київ”,яка підійде до україно-угорського кордону і в майбутньому стане основною трасою із Європи в Україну, Молдову, Росію.

Обговорювались проблемні питання, які виникають при митному оформленні транспортних засобів перевізників на митному посту “Дяково”. Керівництвом митниці зазначино, що протягом минулого року та 1-го кварталу цього року митницею запроваджено 5 протоколів, відносно водіїв фірм-перевізників, акредитованих у Виноградівській митниці.

Іван Палешник повідомим присутнім про розроблення проекту реконструкції пункту пропуску “Лужанка”, щоб митне оформлення проходило без затримок.

Під час зустрічі вирішили розглянути в подальшій роботі:

  • можливість митного оформлення суб’єктів ЗЕД в пункті пропуску “Лужанка” у відповідності до Розпорядження КМУ від 02.06.04 р. №359-Р “Про здійснення вантажних перевезень у пункті пропуску через державний кордон України з Угорською республікою для міжнародного пасажирського автомобільного сполучення “Лужанка”;
  • можливість оформлення транспортних засобів у пункті пропуску „Лужанка” за кодом УКТ ЗЕД 8701;
  • питання оперативного вирішення продовження митницею термінів доставки вантажів або зміни транспортного засобу у разі виникнення надзвичайних подій або ситуацій.
Відділ по роботі з представниками
АсМАП України в регіонах
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis