Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.07.2019 Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві...
    
18.07.2019 Щодо ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжа...    
17.07.2019 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти липня 2019 року!...    
17.07.2019 Шановні перевізники!
Як вам відомо 28 травня 2015 року у м.Лейпціг (Німеччина) Міністрами ...
    
12.07.2019 Щодо підвищення екологічності дозволів!...    
12.07.2019 Щодо введення на території України екологічного стандарту Євро-6...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч Президента АсМАП України з консулом Німеччини в Києві
 

4 липня 2007 року в приміщенні Міністерства закордонних справ України відбулася зустріч Президента АсМАП України Леоніда Костюченка з консулом Федеративної Республіки Німеччина в Києві паном Райнхардом Гассепфлюгом. Ця зустріч організована Міністерством закордонних справ України на виконання доручення Президента України Віктора Ющенка до листа асоціації стосовно підтримки українських перевізників в питаннях отримання віз професійними водіями.

Президент асоціації Леонід Костюченко поінформував консула про організаційну структуру та діяльність АсМАП України, а також учасники зустрічі обговорили ряд питань, які стримують, а в деяких випадках і перешкоджають отриманню віз українськими професійними водіями. А саме:

  • значний термін від часу сплати коштів за співбесіду та запис на неї до дати самої співбесіди,
  • значний перелік документів та необхідність заповнення формуляру про поїздки, які було виконано по раніше наданій Шенгенській візі,
  • отримання разових місячних віз з терміном перебування 10 днів,
  • значна кількість необґрунтованих відмов навіть водіям зі стажем міжнародних перевезень до 10-12 років,
  • та інші.

За результатами проведеної зустрічі було досягнуто згоди про збільшення терміну перебування в Шенгенській зоні, збільшення терміну дії віз та відмови від разових місячних віз для українських професійних водіїв, тобто починаючи з наступного тижня консульством Німеччини в Києві будуть видаватися такі візи:

  • перше звернення – 3 місячна багаторазова віза з терміном перебування 30 днів;
  • друге звернення - піврічна віза з терміном перебування 45 днів;
  • третє і подальші звернення - річна віза з терміном перебування 90 днів.

Максимальний термін перебування в рік по нормах законодавства Німеччини не може бути більш ніж 90 днів. В цей термін включається час виконання перевезень по території Німеччини і навіть час транзиту при виконанні перевезень в іншу країну за Шенгенської візою, виданою консульством Німеччини.

Для перевізників, які здійснюють перевезення виключно між Україною та Німеччиною слід отримувати національну німецьку візу категорії Д, яка дозволяє перебувати на її території до 180 днів.

Крім того, існує можливість подавати документи на нову німецьку шенгенську візу при закінченні терміну перебування ще дійсної візи, при цьому використана віза анулюється і видається нова віза. Але слід зважати на національні норми Німеччини які забороняють перебувати на її території більш ніж 90 днів на рік.

Також існує можливість використовувати німецьку шенгенську візу для здійснення перевезень в інші країни Шенгенської Угоди, в яких не діє норма перебування в країні 90 днів. Наприклад, 90 днів на перевезення по території Німеччини (включаючи транзит) та 90 днів для виконання перевезень, наприклад, до Бельгії, Голландії. В цьому випадку кількість перевезень до Німеччини має бути більшою за кількість перевезень до інших країн.

Сторони домовилися про перегляд переліку необхідних документів в майбутньому.

Стосовно відмов - консул просив поінформувати українських перевізників, що консульство відмовляє в прийнятті документів, які не подані в повному обсязі згідно з переліком. В різі відмови при прийнятті повного пакету документів консульство завжди надає лист, в якому зазначається причина відмови. Крім того, існує можливість подати апеляцію до Посольства Німеччини в Україні в разі безпідставної відмови у видачі візи, яку в разі обґрунтованості буде задовільнено та рішення переглянуто.

Стосовно роботи центу обробки документів – консул визнав, що існує певний термін призначення співбесіди, що пов’язано з значною кількістю бажаючих отримати німецьку шенгенську візу, особливо влітку, і порадив водіям заздалегідь звертатися за новою візою до центу.

Також за результатами зустрічі було досягнуто домовленості про організацію Міністерством закордонних справ України низки зустрічей з консулами інших країн Шенгенської зони.

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis