Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 15 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
14.11.2025 Щодо виконання перевезень до Вірменії...    
14.11.2025 В доповнення до інформації від 05.11.20...    
14.11.2025 ЄКІС оновлення: дані про наявність СПК автоматично надходять з Реєстру водіїв...    
13.11.2025 Щодо відповіді компетентних органів Швейцарії з питання використання SMART – тахографів...    
13.11.2025 Щодо виконань перевезень до Вірменії!...    
11.11.2025 ЄКМТ 2026: інформація щодо проведення конкурсу...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Державний департамент ветеринарної медицини України повідомляє...
 Шановні перевізники!

Державний департамент ветеринарної медицини України повідомляє, що враховуючи офіційне повідомлення Міжнародного епізоотичного бюро про реєстрацію у В’єтнамі захворювання тварин на ящур, забороняється ввезення в Україну з території В’єтнаму сприятливих до ящуру тварин, сировини та продукції з них.

Ввезення з території В’єтнаму інших вантажів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, повинно здійснюватись відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

Департамент координації перевезень
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis