Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.02.2020 Щодо дій перевізників у разі можливого порушення терміну доставки товарів, пов’язаних з відсу...    
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
10-11 жовтня 2007 року в м. Києві відбулося засідання Змішаної українсько-словацької комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень
 Шановні перевізники.

10-11 жовтня 2007 року в м. Києві відбулося засідання Змішаної українсько-словацької комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, у складі української делегації був присутній представник АсМАП України.

Під час засідання українська і словацька делегації обмінялися статистичною інформацією про стан торгівельного співробітництва та міжнародних автоперевезень. Сторони із задоволенням констатували зростання об'ємів перевезень вантажів та пасажирів, що в свою чергу сприє розвитку торгівельно-економічних відносин між Україною та Словацькою Республікою.

Сторони погодились із існуванням паритетності у кількості виконаних перевезень українськими та словацькими перевізниками. Також сторони узгодили остаточні квоти дозволів для словацьких та українських перевізників на 2007 рік. Які склали:
для словацької сторони та для української сторони

  • 10 000 дозволів для двосторонніх перевезень;
  • 6000 дозволів для транзитних перевезень;
  • 600 дозволів для виконання перевезень в/з третіх країн;
  • 500 дозволів для виконання нерегулярних перевезень пасажирів.

Треба зауважити що словацька сторона пообіцяла передати 2 000 шт. двосторонніх дозволів протягом найближчого тижня, а ще 1 000 шт. цих дозволів до кінця листопада.

Сторони підтвердили домовленість, що дозволи на виконання перевезень вантажів та пасажирів поточного року будуть дійсні до 31 січня наступного року.

Після детальної дискусії сторонами узгодили попередню квоту дозволів на 2008 рік:
для української та словацької сторони

  • 10 000 дозволів для двосторонніх перевезень;
  • 7000 дозволів для транзитних перевезень;
  • 1000 дозволів для виконання перевезень в/з третіх країн;
  • 500 дозволів для виконання нерегулярних перевезень пасажирів.

При чому остаточна квота дозволів на 2008 рік буде визначена під час засідання Змішаної українсько-словацької Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень у другій половині 2008 року.

Крім того, українська сторона вкотре звернулась до словацької сторони з проханням вжити заходів по вирішенню питання щодо зняття обмеження по ввезенню палива на територію Словацької Республіки.

Словацька сторона погодилась, що дане обмеження суперечить пункту 2 статті 12 Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки про міжнародне автомобільне сполучення (15 червня 1995 року). При цьому Словацька делегація повідомила що на сьогоднішній день ведеться відповідна робота з відповідними органами виконавчої влади Словацької Республіки. В подальшому словацька сторона по результатам проведеної роботи надасть відповідну інформації в якомога короткий термін. До остаточного вирішення, цього питання українська сторона звернулась до словацької сторони з проханням роз'яснити ситуацію, щодо можливості неоподаткованого ввезення палива (більше 200 л) в стандартних баках рефрежираторних установок. Словацька сторона повідомила, що згідно з внутрішнім законодавством дозволяється неоподатковано ввозити паливо не більше 200 л незалежно від того в яких ємкостях воно ввозиться (чи бак встановлений заводом виробником на тягачі, чи бак рефрежираторної установки).

На запит української сторони стосовно застосування нових правил ЄС, щодо нормативів часу роботи та відпочинку водіїв автотранспортних засобів на території Словаччини, словацька сторона повідомила, що зазначені правила розповсюджуються на українських водіїв лише у випадку здійснення перевезень в межах ЄС, в інших випадках українські водії повинні користуватись положеннями ЄУТР.

Переговори пройшли в дружній та конструктивній атмосфері і словацька сторона запропонувала провести наступне засідання Змішаної Комісії в м. Братислава (Словаччина).

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis