Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.02.2020 Щодо дій перевізників у разі можливого порушення терміну доставки товарів, пов’язаних з відсу...    
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Інформація, щодо використання білоруських дозволів
 Шановні перевізники!

ДП „СМАП” інформує, що станом на 01.11.2007 року:

  1. Річна квота дозволів Білорусії (універсальних без оплати дорожніх зборів) на виконання вантажних перевезень була використана на 98 %. З урахуванням цього, прогнозований термін повного використання цих дозволів становить 10 листопада 2007 року.
  2. Річна квота дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) на виконання вантажних перевезень була використана на 50 %. З урахуванням цього, прогнозований термін повного використання цих дозволів становить 25 листопада 2007 року.
  3. Річна квота дозволів Білорусії (в/з третіх країн) на виконання вантажних перевезень була використана на 41 %. З урахуванням цього, прогнозований термін повного використання цих дозволів становить 3 грудня 2007 року.

Враховуючи викладене, АсМАП України рекомендує не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів після вказаних термінів. Здійснення перевезень через територію Білорусії в зазначений період (після 03.12.2007) можливо лише на підставі дозволів ЄКМТ, якщо не буде отримана додаткова квота цих дозволів.

Крім того, згідно наказу Державного департаменту автомобільного транспорту від 5 листопада 2007 року № 882 та з метою ефективного використання дозволів Білорусії українськими перевізниками до кінця 2007 року, з 25 листопада 2007 року вводяться додатково до існуючих обмежень деякі додаткові обмеження по оформленню та видачі цих дозволів. З урахуванням цих додаткових обмежень оформлення, видачу та використання цих дозволів дозволяється проводити наступним чином:

  1. Дозволи Білорусії універсальні (без оплати дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на завантажені автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, і тільки для виконання двосторонніх перевезень між Україною та Білорусією.
  2. Дозволи Білорусії універсальні (з оплатою дорожніх зборів) дозволяється видавати без обмежень по видах перевезень (двосторонні і транзитні), але тільки на завантажені автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн.
  3. Дозволи Білорусії в/з третіх країн дозволяється видавати тільки на завантажені автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, і тільки для виконання двосторонніх перевезень між Україною та Білорусією та перевезень в/з третіх країн.

Також, оформлення та видача всіх дозволів Білорусії, зазначених в пунктах 1-3, буде проводитись і на порожні автомобілі, що будуть виконувати на зворотному шляху перевезення гуманітарної допомоги до України; а також на спеціалізовані автотранспортні засоби, обладнані для перевезення пошти, медикаментів, легкових автомобілів, контейнерів, наливних вантажів (цистерни) та вантажів, що потребують перевезення в напівпричепах - рефрижераторах.

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis