Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Страйк
Мінтрансзв’язку підтримав вимоги Страйкового Комітету
 

Прес-центр Мінтрансзв’язку повідомляє. Міністерство транспорту та зв’язку України підтримує більшість вимог Асоціації міжнародних автомобільних перевізників, виконання яких належить до компетенції Мінтрансзв’язку. Про це заявив заступник Міністра транспорту та зв’язку України – директор Державного департаменту автомобільного транспорту Леонід Сергієнко.

За його словами, зокрема, Мінтрансзв’язку підтримує вимогу до КМДА щодо негайного скасування заборони на в’їзд у м. Київ у денний час вантажного транспорту. «Це рішення було непродуманим і прийнятим заздалегідь. З нами це не погодили, а ми є компетентним органом в переговорах з іноземними державами, і через наші транзитні коридори, в тому числі через Київ ідуть не тільки українські перевізники, а більше як 40 іноземних перевізників. Ми їх не повідомили, це може викликати міжнародний скандал. Тому ми сьогодні б ніколи такого погодження не дали. І ми підтримали АсМАП і внутрішніх перевізників, які виступають категорично проти таких непродуманих дій», - сказав Леонід Сергієнко.

Водночас, заступник Міністра транспорту та зв’язку наголосив, що Міністерство категорично проти передачі функцій розподілу міжнародних дозволів до АсМАП. «Функції держави буде виконувати держава. Якщо АсМАП півроку виступав за те, щоб передати повноваження від суб’єкта господарювання державі, то я був здивований, що на останній прес-конференції АсМАП хоче передати дозволи собі», - зауважив Леонід Сергієнко. Він повідомив, що Міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський направив відповідь на це, що Міністерство транспорту та зв’язку не готове передати такі функції громадській організації.

Заступник Міністра транспорту та зв’язку також зазначив, що для того, щоб виконати більшість вимог АсМАП, необхідно змінити законодавство, водночас Леонід Сергієнко сподівається, що всеукраїнський страйк автоперевізників вдасться відвернути. «Ми допоможемо АсМАП та спільно з ними будемо робити все можливе для виконання їх вимог і візьмемо на контроль виконання вимог іншими міністерствами та відомствами», - сказав заступник Міністра.

Інформація взята з офіційного веб-сайту Міністерства транспорту та зв’язку України.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis