Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Надаємо інформацію щодо вирішення проблемних питань міжнародних автомобільних перевізників згідно вимог Страйкового Комітету!
 Шановні учасники Асоціації!

Надаємо інформацію щодо вирішення проблемних питань міжнародних автомобільних перевізників згідно вимог Страйкового Комітету!

п. 3 Вимог: Щодо відкликання листів ДМСУ №№ 11/2-9/1480-ЕП від 14.02.2006 р., 11/2-10/13209-ЕП від 27.12.2007 р., 11/6-9/824-ЕП від 26.01.2008 р. про використання причепів/напівпричепів, що належать нерезидентам.

З метою врегулювання процедури тимчасового ввезення українськими перевізниками транспортних засобів (причепів/напівпричепів), що належать нерезидентам України без сплати податків та зборів Держмитслужбою ініційовано внесення змін до ст. 206 Митного Кодексу України, які включені до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»».

Кабінетом Міністрів України схвалено зазначений проект Закону та подано на розгляд Верховної Ради України.

Враховуючи, що чергова сесія Верховної Ради України завершила свою роботу, а проект Закону «… «Про Державний бюджет…»» не прийнято, Кабінетом Міністрів України доручено Держмитслужбі розробити та подати на розгляд Уряду проект постанови КМУ «Про ввезення резидентами України причепів та напівпричепів, зареєстрованих на нерезидентів України, без сплати податків та зборів».

В даний час зазначений документ готується і буде представлено на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

п. 4 Вимог: Щодо впровадження європейської технологічної схеми обробки автотранспорту в контейнерних терміналах Одеського та Іллічівського морських торгівельних портах.

За дорученням Уряду Держмитслужбою та Мінтрансзв’язку України 09 липня 2008 року видано спільний Наказ № 834/741 «Про митне оформлення вантажів в морських торговельних Одеському та Іллічівському портах».

Згідно вказаного документу Міністерство транспорту до 1 листопада 2008 року зобов’язалось забезпечити в Одеському та Іллічівському портах роботу технологічного транспорту, а також відповідні умови для проведення митного контролю та оформлення вантажів в контейнерах.

В свою чергу, Держмитслужба розробить технологічний порядок проходження митного оформлення вантажів у портах і протягом 3-х діб з дня виконання п. 1 наказу забезпечить цілодобове митне оформлення вантажів із застосуванням технологічного транспорту без додаткового залучення автомобільних перевізників.

Крім цього, на звернення Асоціації рішенням Держмитслужби України (лист ДМСУ № 11/5-19/7231-ЕП від 02.07.2008 року) з 7 липня поточного року запроваджено зміни до технології роботи Південної митниці з митного оформлення автотранспортних засобів, якими вивозяться контейнери з імпортними вантажами з Одеського та Іллічівського морських торговельних портів.

Головною особливістю нової схеми оформлення є те, що посадові особи Південної митниці відтепер будуть вносити до ЄАІС ДМСУ всю необхідну інформацію завчасно, ще до в’їзду автомобіля на територію порту.

Таким чином, операції, які здійснюються митниками безпосередньо під час виїзду контейнеровозу із зони митного контролю порту, фактично обмежено друком витягів з електронних копій ПП/ПД та прийняттям письмового зобов’язання перевізника доставити товари у митницю призначення.

п. 5 Вимог: Приведення до європейських стандартів процедури та термінів оформлення товарів і транспортних засобів в пунктах пропуску через державний кордон України та на внутрішніх митницях.

Кабінетом Міністрів України схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через державний кордон» та подано на розгляд до Верховної Ради України.

Вказаним документом вносяться зміни до законів України «Про ветеринарну медицину», «Про карантин рослин», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» та передбачається, що у пунктах пропуску через державний кордон України контроль окремих товарів, що ввозяться на митну територію України здійснюватиметься митними органами у формі попереднього документального контролю.

Крім того, на засіданні Уряду 9 липня поточного року прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Зазначеною постановою вносяться зміни до:

Зазначена постанова зобов’язує Державну митну службу, Адміністрацію Державної прикордонної служби, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство аграрної політики, Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство охорони навколишнього природного середовища, Міністерство культури і мистецтв в двомісячний термін, з дня набрання чинності постанови, визначити:

  • перелік міжнародних та міждержавних пунктів пропуску, у яких здійснюється контроль товарів органами державної влади, що забезпечують санітарний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний контроль, контроль СМАП та контроль за переміщенням культурних цінностей;
  • перелік товарів, що підлягають обов'язковому контролю у пунктах пропуску у разі здійснення транзиту, ввезення та вивезення з митної території України.
Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis