Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 13 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
12.08.2020 Розпочав роботу міжнародний пункт пропуску Орлівка (Україна) – Ісакча (Румунія)....    
12.08.2020  Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення<...
    
12.08.2020 Щодо закінчення дозволів Казахстану (універсальних) квоти 2020 року!...    
12.08.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
12.08.2020 Щодо закінчення дозволів Словенії (транзитних) квоти 2020 року!...    
12.08.2020 Щодо проведення 01.07.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо купівлі валюти для розрахунків за пальне з нерезидентами
Лист НБУ від 17.11.2008 р. N 13-121/5260-15952
 Шановні учасники Асоціації !

До Секретаріату АсМАП надходять численні звернення учасників Асоціації щодо неможливості розрахунків по договорах , укладених з нерезидентами за спожите пальне за межами України, так як уповноважені банки відмовляють перевізникам у праві купівлі іноземної валюти, мотивуючи тим, що п.4.4. Постанови НБУ № 319 від 11.10.2008 року забороняє купівлю іноземної валюти для розрахунків за імпорт продукції (робіт, послуг, прав інтелектуальної власності), який здійснюється без увезення цієї продукції із-за кордону і кваліфікують таку операцію як порушення правил валютного регулювання і валютного контролю.

Інформуємо Вас, що НБУ направив керівникам банків України роз’яснення (лист від 17.11.2008 р. N 13-121/5260-15952) про застосування окремих норм Постанови №319 від 11.10.2008 року .

В листі визначено, що НБУ не буде кваліфікувати як порушення правил валютного регулювання і валютного контролю купівлю, обмін іноземної валюти з метою проведення розрахунків з нерезидентами за імпорт робіт, послуг, які імпортуються та споживаються резидентами за межами України для забезпечення власної господарської діяльності і не призначені для перепродажу нерезидентам, зокрема при здійсненні міжнародних транспортних перевезень.

Лист НБУ від 17.11.2008 р. N 13-121/5260-15952 ( додається)

Фінансово-економічний департамент
Секретаріату АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis