Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.02.2020 Щодо дій перевізників у разі можливого порушення терміну доставки товарів, пов’язаних з відсу...    
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо можливості виконання перевезень в/з третіх країн територією Республіким Польща у 2009 році
 Шановні перевізники!

У відповідності з положеннями двосторонньої Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про міжнародні автомобільні перевезення (статті 1, 5) та Виконавчого Протоколу до неї, перевізники кожної з Договірних Сторін можуть здійснювати двосторонні і транзитні перевезення по територіях України та Польщі. Здійснення перевезень в/з третіх країн даною Угодою та Виконавчим Протоколом не передбачено.

Однак, протоколами попередніх засідань Змішаної українсько - польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень (починаючи з 1999 року) було передбачено, що перевезення в/з третіх країн між Договірними Сторонами можуть здійснюватися на підставі двосторонніх або універсальних дозволів при обов’язковій умові виконання цих перевезень транзитом через країну реєстрації транспортного засобу.

Останнє засідання Змішаної польсько-української Комісії відбулося 9-10 вересня 2008 року у м. Янув Подляскі (Республіка Польща). На цьому засіданні також розглядалося питання щодо подальшого порядку виконання перевезень в/з третіх країн. Однак остаточне рішення по цьому питанню Сторонами не було прийняте.

В подальшому це питання розглядалося також на засіданні українсько-польської Робочої групи, яке відбулося 20-21 листопада у м. Львові, а також планувалося до кінця 2008 року провести позачергове засідання Змішаної польсько-української Комісії, на якому необхідно було остаточно визначити порядок виконання перевезень в/з третіх країн у 2009 році. Однак польська сторона не знайшла можливості прийняти участь у позачерговому засіданні Змішаної польсько-української Комісії до кінця 2008 року, а тому питання про порядок виконання перевезень в/з третіх країн у 2009 році на сьогоднішній день залишилось невирішеним.

Для вирішення цього питання Державтотрансадміністрацією, за згоди АсМАП України, було направлено відповідного листа до Міністерства інфраструктури Республіки Польща, в якому було зазначено, що квота універсальних дозволів 2009 року не дає права виконання перевезень до/з 3-х країн за умови проїзду територією країни-реєстрації автотранспортного засобу. Остаточне вирішення цього питання було відкладене до наступного засідання Змішаної польсько-української Комісії (українська сторона пропонувала провести дане засідання в грудні 2008 року).

Відповідь польської сторони була наступна:

  • подовжити термін дії польських універсальних дозволів для українських перевізників і українських універсальних дозволів для польських перевізників квоти 2008 року до 28 лютого 2009 року;
  • універсальні дозволи квоти 2008 року дають право виконання перевезень до/з 3-х країн за умови проїзду територією країни-реєстрації автотранспортного засобу;
  • універсальні дозволи квоти 2009 року не дають право виконання перевезень до/з 3-х країн за умови проїзду територією країни-реєстрації автотранспортного засобу до остаточного вирішення цього питання на наступному засіданні Змішаної польсько-української Комісії.

У відповідь на даний лист польська сторона запропонувала провести наступне засідання Змішаної польсько-української Комісії у період 26-30 січня 2009 року.

Про перебіг подій з цього приводу будемо інформувати додатково.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis