Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.02.2020 Щодо дій перевізників у разі можливого порушення терміну доставки товарів, пов’язаних з відсу...    
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Угорщина посилює контроль за стягненням акцизних зборів, аж до вилучення автомобілів.
 Шановні перевізники!

Згідно повідомлення Міністерства транспорту Угорщини від 13.11.2008 року № КНЕМ/4962/1/2008 щодо угорської системи контролю за стягненням акцизних зборів, вилучення автомобілів та умов їх повернення, повідомляємо про наступне.

З метою ідентифікації акцизних товарів, за які не були сплачені податки та мито, митні органи можуть зупиняти транспортні засоби для перевірки їх вантажу та супроводжуючих документів, можуть перевіряти кількість, походження, статус оподаткування акцизних товарів, що перевозяться, та можуть безкоштовно брати зразки акцизних товарів. Якщо в ході контролю статус оподаткування акцизних товарів або статус переміщення на умовах тимчасового ввезення не доведено у відповідній формі (інвойс, супроводжуючі документи, митні документи, печатки про сплачене мито та інше) вантажі та засоби для використання, зберігання та транспортування товарів повинні бути вилучені митними органами у відповідності до статті 119 (2) «Закону про акциз» Угорщини. Підстава для вилучення – для винесення висновку щодо фактів і для проведення конфіскації, як визначено в Законі. До того ж митний компетентний орган може вилучити будь-який товар, за винятком тварин, що можуть використовуватись в процесі як фізичне підтвердження.

Конфіскація засобів, що використовуються для утилізації, зберігання або транспортування не обов’язкове, якщо кількість продукту не перебільшує комерційну кількість, визначену статтею 110 (5) «Закон про акциз» Угорщини і не перероблене з наміром зробити будь-яку незаконну дію, що має відношення до акцизного регулювання, та у разі якщо порушник скоїв це вперше.

Згідно статті 119 (6) «Закону про акциз» Угорщини, вилучення має обмежуватися резолюцією митного компетентного органу, а активи для утилізації, зберігання та транспортування можуть бути поверненні, якщо це більше не потрібно для цілей розгляду питання.

У випадку транспортних засобів, завершення процедури конфіскації є умовною, і означає, що власник у письмовій формі задекларував про те, що не підозрював неправильного вживання свого транспортного засобу в період здійснення незаконної діяльності з автомобілем. Процедура конфіскації може бути завершеною, якщо власник транспортного засобу надасть декларацію, та з’ясування фактів стане можливим без подальшого вилучення транспортного засобу, або доведе, що акцизний штраф було сплачено.

Повернення вилучених речей регулюється статтею 119 (8-10) «Закону про акциз» Угорщини. Вилучені засоби можуть бути повернені особі, яка підтвердить право власності без жодного сумніву. Подальшою умовою повернення є оплата за зберігання транспортного засобу. Якщо засоби не були забрані протягом 60 днів після оголошення рішення про завершення процедури, ці засоби можуть бути реалізовані митними компетентними органами.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis