Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 12 грудня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
11.12.2018 ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ БОРТОВИХ ЖУРНАЛІВ...    
11.12.2018 Зустріч з Міністром інфраструктури України...    
11.12.2018 Засідання Ради АсМАП України...    
11.12.2018 Щодо розподілу та отримання дозволів ЄКМТ квоти 2019 року....    
10.12.2018 ВАЖЛИВО!!! РОЗПОДІЛ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ на 2019 рік....    
06.12.2018 Шановні перевізники !
У місті Чернігів з 17грудня по 22 грудня 2018 р. видача та п...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо участі української делегації у 71-ій сесії Комітету з внутрішнього транспорту Європейської Економічної Комісії ООН
 

У період з 24 по 26 лютого поточного року українська делегація у складі представників Мінтрансзв’язку України та АсМАП України приймала участь у 71-ій сесії Комітету з внутрішнього транспорту ЄЕК ООН.

У роботі сесії брали участь делегації 34 країн- членів ЄЕК ООН, а також Європейська Комісія (ЕС), міжурядові та неурядові організації у галузях залізничного, водного та автомобільного транспорту, зокрема: Міжнародний транспортний форум (колишня ЄКМТ), Організація з безпеки та співпраці у Європі (ОБСЄ), Міжнародний Союз автомобільного транспорту (МСАТ), Організація Чорноморського Економічного співробітництва (BSEC), проект TRACECA, Міжнародна організація по стандартизації (ISO) тощо.

Під час засідання Комітету були розглянуті питання, які стосуються поточної ситуації у сфері транспорту та торгівлі з боку наслідків світової фінансово - економічної кризи, безпеки на транспорті, тенденцій розвитку транспорту у країнах членах ЄЕК, зокрема, інфраструктурні проекти на автомобільному та залізничному транспорті в області євро-азійських транспортних зв’язків тощо.

Особливу увагу приділили наступним питанням:

 Щодо поправок до Європейської угоди ЄУТР та впровадження цифрового тахографа

Делегація України прийняла активну участь у дискусії по зазначеній темі та надала Комітету письмову позицію щодо виконання ЄУТР в частині впровадження цифрових тахографів.

У ході обговорення представники Мінтрансзв’язку України за підтримки делегацій Росії, Бєларусі та МСАТ висловили крайню стурбованість у зв’язку зі складнощами впровадження цифрового тахографа у встановлені строки (16 червня 2010 року) у країнах не членах ЄС, учасницях ЄУТР, та нагадали, що це питання було зазначено у Меморандумі погодженому на Ялтинській Конференції у вересні 2008 року 17 країнами, Договірними учасницями ЄУТР.

Делегації деяких країн ЄС зауважили на необхідності дотримуватись даного строку впровадження з огляду на вимоги безпеки при виконанні міжнародних автоперевезень.

За результатом обговорення Комітет доручив Секретаріату ЄЕК ООН запросити юридичну консультацію у Управління з правових питань ООН щодо можливого підходу, крім офіційного прийняття поправок до ЄУТР, на випадок, якщо виникне необхідність у надані деяким країнам відстрочки крайнього строку впровадження цифрових тахографів та доручив Робочій групі SC.1 опрацювати зазначену проблему.

Крім того, делегації нагадали Секретаріату Комітету та Робочої групи SC.1, що досі не отримано відповіді на офіційні запити Міністерств транспорту України, Росії та Бєларусі щодо правозастосування Постанови ЄС № 561/2006 до міжнародних перевізників країн ЄУТР, не членів ЄС (лист Мінтрансзв’язку України від.08.10.2008 р. № 7233/25/14-08).

 Щодо отримання віз для водіїв – міжнародників

Віце – президент АсМАП порушив питання щодо візових обмежень для водіїв міжнародників країн, які не є членами ЄС, зокрема України, та невиконання з боку більшості консульських відділів країн ЄС умов Угоди Україна- ЄС щодо спрощення візових процедур та вимог Додатку 8 Конвенції щодо погодження умов проведення контролю вантажів на кордонах, який передбачає полегшення процедур видачі віз. Позиція України була підтримана делегацією Беларусі. Представники ОБСЄ обіцяли зайнятись зазначеною проблемою.

У результаті Комітет закликав усі Договірні сторони «Конвенції щодо погодження» ефективно виконувати положення Додатку 8 цієї Конвенції.

Департамент транспортної політики
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis