Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 21 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
15.11.2024 Австрія. Прикордонний контроль на внутрішніх кордонах...    
15.11.2024 Франція. Протести фермерів на півдні країни....    
14.11.2024 23 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо участі української делегації у 71-ій сесії Комітету з внутрішнього транспорту Європейської Економічної Комісії ООН
 

У період з 24 по 26 лютого поточного року українська делегація у складі представників Мінтрансзв’язку України та АсМАП України приймала участь у 71-ій сесії Комітету з внутрішнього транспорту ЄЕК ООН.

У роботі сесії брали участь делегації 34 країн- членів ЄЕК ООН, а також Європейська Комісія (ЕС), міжурядові та неурядові організації у галузях залізничного, водного та автомобільного транспорту, зокрема: Міжнародний транспортний форум (колишня ЄКМТ), Організація з безпеки та співпраці у Європі (ОБСЄ), Міжнародний Союз автомобільного транспорту (МСАТ), Організація Чорноморського Економічного співробітництва (BSEC), проект TRACECA, Міжнародна організація по стандартизації (ISO) тощо.

Під час засідання Комітету були розглянуті питання, які стосуються поточної ситуації у сфері транспорту та торгівлі з боку наслідків світової фінансово - економічної кризи, безпеки на транспорті, тенденцій розвитку транспорту у країнах членах ЄЕК, зокрема, інфраструктурні проекти на автомобільному та залізничному транспорті в області євро-азійських транспортних зв’язків тощо.

Особливу увагу приділили наступним питанням:

 Щодо поправок до Європейської угоди ЄУТР та впровадження цифрового тахографа

Делегація України прийняла активну участь у дискусії по зазначеній темі та надала Комітету письмову позицію щодо виконання ЄУТР в частині впровадження цифрових тахографів.

У ході обговорення представники Мінтрансзв’язку України за підтримки делегацій Росії, Бєларусі та МСАТ висловили крайню стурбованість у зв’язку зі складнощами впровадження цифрового тахографа у встановлені строки (16 червня 2010 року) у країнах не членах ЄС, учасницях ЄУТР, та нагадали, що це питання було зазначено у Меморандумі погодженому на Ялтинській Конференції у вересні 2008 року 17 країнами, Договірними учасницями ЄУТР.

Делегації деяких країн ЄС зауважили на необхідності дотримуватись даного строку впровадження з огляду на вимоги безпеки при виконанні міжнародних автоперевезень.

За результатом обговорення Комітет доручив Секретаріату ЄЕК ООН запросити юридичну консультацію у Управління з правових питань ООН щодо можливого підходу, крім офіційного прийняття поправок до ЄУТР, на випадок, якщо виникне необхідність у надані деяким країнам відстрочки крайнього строку впровадження цифрових тахографів та доручив Робочій групі SC.1 опрацювати зазначену проблему.

Крім того, делегації нагадали Секретаріату Комітету та Робочої групи SC.1, що досі не отримано відповіді на офіційні запити Міністерств транспорту України, Росії та Бєларусі щодо правозастосування Постанови ЄС № 561/2006 до міжнародних перевізників країн ЄУТР, не членів ЄС (лист Мінтрансзв’язку України від.08.10.2008 р. № 7233/25/14-08).

 Щодо отримання віз для водіїв – міжнародників

Віце – президент АсМАП порушив питання щодо візових обмежень для водіїв міжнародників країн, які не є членами ЄС, зокрема України, та невиконання з боку більшості консульських відділів країн ЄС умов Угоди Україна- ЄС щодо спрощення візових процедур та вимог Додатку 8 Конвенції щодо погодження умов проведення контролю вантажів на кордонах, який передбачає полегшення процедур видачі віз. Позиція України була підтримана делегацією Беларусі. Представники ОБСЄ обіцяли зайнятись зазначеною проблемою.

У результаті Комітет закликав усі Договірні сторони «Конвенції щодо погодження» ефективно виконувати положення Додатку 8 цієї Конвенції.

Департамент транспортної політики
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis