Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 1 березня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.03.2024 Туреччина. Продовження бездозвільного проїзду при двосторонніх та транзитних перевезеннях.    
27.02.2024 Узбекистан. Обмеження руху...    
26.02.2024 Щодо аудиту фінансово-господарської діяльності Асоціації...    
26.02.2024 Повторно!!
До уваги перевізників, які здійснюють транзитні перевезення територією Польщі...
    
21.02.2024 Туреччина - Іран: обов'язкове дотримання маршруту...    
20.02.2024 Щодо подання заявок до перерозподілу дозволів ЄКМТ!
В доповнення до інформації від 0...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо транзиту територією Румунії для українських перевізників
 

Шановні перевізники!

У відповідь на запит АсМАП України щодо транзиту територією Румунії для українських водіїв Посольство Румунії в Україні повідомило наступне.
Відповідно до Рішення Ради Європейського Союзу № 582 від 11 липня 2008р., громадяни третіх країн зможуть здійснити  в’їзд на територію Румунії з метою транзитного проїзду без наявності румунської транзитної візи, якщо:
- вони є власниками одного з наступних документів виданих країнами-членами Шенгенського договору:  
   -дійсні візи встановленого зразку (передбачені  ст.10 Шенгенського договору)
   -дійсні візи на довготривале перебування  (передбачені  ст.18 Шенгенського договору)
   -дійсного дозволу на перебування, згідно Додатку №4 до Спільних Консульських Інструкцій Європейського Союзу.
- вони є власниками дійсних віз на короткотермінове та довготривале перебування або дозволу на перебування виданих Болгарією та Кіпром.
Румунська сторона повідомляє також, що відповідно до пункту 1, статті 5, літери «c» Рішення №562/2006р. тадалафил отзывы покупателей и врачей Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу від 15 березня 2006р. про створення законодавчого Кодексу щодо перетину кордонів (Кодекс Шенгенських Кордонів), особи які мають намір перетнути кордон «повинні підтвердити  мету та умови поїздки».
На основі цього пункту, Генеральний Інспекторат Прикордонної Поліції Румунії дозволяє власникам віз, які прирівнюються до румунських транзитних віз згідно Рішення Ради ЄС  №582/2008, здійснити транзитний проїзд територією Румунії у разі, якщо цей транзит підтверджує намір здійснення поїздки до країни, яка видала відповідну візу, або для повернення до країни постійного проживання.
Що стосується громадян України, які здійснюють міжнародні перевезення у відповідності до конвенції Т.I.R., вони зможуть здійснити транзитний проїзд територією Румунії, якщо прямують до держави (члена Шенгенського Договору, до Болгарії чи Кіпру та у відповідності до положень Рішення Ради ЄС №582/2008), яка видала відповідну візу та з метою повернення до держави постійного проживання , у період дійсності такої візи. При цьому не дозволяється транзитний проїзд територією Румунії до іншої країни ніж та, яка видала візу.
Румунська Сторона повідомляє що громадяни України власники віз, виданих країнами-членами  Шенгенського Договору не зможуть здійснити безвізовий транзитний проїзд територією Румунії, якщо вони прямують до третьої країни  (наприклад до Чорногорії або Туреччини).

Департамент організації перевезень та інформаційного забезпечення

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis