Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 23 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
19.02.2020 Щодо проведення у 2020 році заходів державного нагляду (контролю)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
4-5 червня 2009 року в м. Кишинів відбулося чергове засідання молдавсько-української Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень
 Шановні автоперевізники!

4-5 червня 2009 року в м. Кишинів відбулося чергове засідання молдавсько-української Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. В роботі Змішаної Комісії активну участь приймали представники АсМАП України.

В рамках засідання було визначено остаточні квоти дозволів для молдавських та українських перевізників на 2009 рік та узгоджено попередні квоти на 2010 рік, що склали:

для українських перевізників

 • універсальні без оплати дорожніх зборів - 20 000 шт.
 • універсальні без оплати дорожніх зборів категорії S - 8 000 шт.
 • універсальні з оплатою дорожніх зборів - 5 000 шт.
 • універсальні з оплатою дорожніх зборів категорії S - 7 700 шт.
 • до/з третіх країн - 5 000 шт.
 • для нерегулярних пасажирських перевезень - 1 700 шт.

для молдавських перевізників
 • універсальні без оплати дорожніх зборів - 17 000 шт.
 • універсальні для перевезення швидкопсувної продукції - 3 000 шт.
 • універсальні без оплати дорожніх зборів категорії S - 8 000 шт.
 • універсальні з оплатою дорожніх зборів - 5 000 шт.
 • універсальні з оплатою дорожніх зборів категорії S - 10 000 шт.
 • до/з третіх країн - 2 700 шт.
 • для нерегулярних пасажирських перевезень - 1 700 шт.

Однак українська сторона за ініціативи АсМАП України запропонувала зменшити кількість дозволів з оплатою дорожніх зборів на 10 000 шт., оскільки дана категорія дозволів українськими перевізниками майже не використовується. Сторони домовились, що це питання буде остаточно вирішене до початку обміну даними дозволами, але не пізніше 15 грудня п.р.

Крім, того українська сторона звернула увагу молдавської сторони на стягування з українських перевізників додаткових зборів, зокрема екологічних, при проїзді територією Молдови, зазначені квитанції були передані молдавським колегам, які пообіцяли проінформувати про правомірність та необхідність стягування цих зборів.

За ініціативи АсМАП України було звернено увагу молдавської сторони, що незважаючи на неодноразові прохання про впровадження маршрутів для проїзду контейнеровозів вагою до 44 т. та висотою до 4,35 м без оформлення спецдозволів територією Молдови, дане питання до цих пір залишається невирішеним, що в свою чергу є значною перешкодою для своєчасного вивезення контейнерів з українських морських портів.

За проханням української делегації на засіданні був присутній представник Митної служби Республіки Молдова, який дав роз’яснення щодо накладання штрафних санкцій на українських перевізників, які здійснювали перевезення вантажів на територію Придністровської Молдавської Республіки (ПМР). Він зауважив, що згідно з Митним Кодексом Республіки Молдова всі вантажі, які завозяться на територію Молдови (в т.ч. і ПМР) повинні оформлюватись на „легальних митних постах”, які відсутні на території Придністров’я. Тому всі іноземні перевізники, в т. ч. і українські перевізники, повинні обов’язково оформлювати вантаж у митницях Республіки Молдова, а вже потім прямувати на розвантаження на територію ПМР.

Представники АсМАП України зауважили, що дана процедура не була своєчасно доведена до українських транспортних операторів і звернулися з проханням про „амністію” для перевізників, які в попередні роки здійснювали митне оформлення на території ПМР. Представник Митної служби Республіки Молдова пообіцяв довести до відома керівництва Митної служби та Уряду Республіки Молдова і повідомити українську сторону про прийняте рішення.

Також на прохання української сторони, молдавська сторона пообіцяла надіслати список економічних агентів з Придністровського регіону, зареєстрованих Митною службою Республіки Молдова. Після отримання цієї інформації цей список буде доведений до українських транспортних операторів.

Щодо пасажирських перевезень, сторони домовились накласти мораторій на відкриття нових сезонних маршрутів, та нових маршрутів з Молдови до Одеси та Києва, до остаточного узгодження переліку діючих регулярних автобусних маршрутів між Україною та Молдовою.

В рамках засідання сторони обмінялися статистичною інформацією, щодо товарообігу між Україною та Молдовою, та погодились що зменшення обсягів зовнішньої торгівлі як в Україні, так і Молдові, пов’язане з негативним впливом світової фінансової кризи має тимчасовий характер.

Сторони домовились прикладати максимальних зусиль для досягнення конструктивних результатів, які дозволять укріпити зв’язки між Україною та Республікою Молдови.

Засідання проходило в діловій та доброзичливій обстановці в дусі конструктивізму та взаєморозуміння.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis