Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 20 квітня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.04.2024 Щодо оприлюднення перерозподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2024 рік!...    
12.04.2024 Україна та Чорногорія погодили «транспортний безвіз» для вантажних перевезень ....    
11.04.2024 24 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
11.04.2024 Комітет з питань транспорту та інфоструктури Верховної Ради України рекомендував до другого...    
04.04.2024 Німеччина. Закриття автобану А7 (05.04-08.04.2024)...    
03.04.2024 ROADPOL. Перевірки автобусів та вантажівок. 13-19 травня....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Прохання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України повідомляти на „гарячу лінію” про факти незаконних перевірок.
 Шановні перевізники!

За номером 8-800-507-30-90 працює „гаряча лінія”, створена за дорученням Прем`єр-міністра України Ю.Тимошенко. Зателефонувавши на цей номер підприємці можуть повідомляти про факти проведення перевірок контролюючими органами, які проводяться всупереч постанові Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 502 „Про тимчасове обмеження здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року ”.

Згідно цієї постанови передбачається до 31 грудня 2010 р. тимчасово припинити проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, крім перевірок суб'єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику, та планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів).

„Гаряча лінія ” створена для контролю за виконанням постанови Уряду №502. По буднях з 9 до 18 години підприємці можуть повідомляти про конкретні факти порушень, дзвінки безкоштовні.

Щоранку скарги підприємців на здійснення незаконних перевірок, передаються до керівників міністерств та відомств, працівники яких саботують урядове рішення. Розгляд скарг контролюють співробітники Держкомпідприємництва. Якщо факти порушень вчасно не усуваються – про це доповідають на засіданні Уряду, Прем`єр-міністру України.

„Мені щодня повідомляють про перевірки суб`єктів господарювання всупереч мораторію, в той же час на „гарячу лінію ” надходить дуже мало дзвінків. Можливо підприємці не знають про неї, чи не вірять в те, що на їх скарги оперативно відреагують, - говорить Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан. – Але для того, щоб допомогти підприємцям нам потрібна інформація та докази невиконання чиновниками антикризових рішень Уряду „.

Проте слід враховувати, що відповідно до пункту 4 Критеріїв розподілу суб'єктів господарювання за ступенем ризику їх діяльності у сфері автомобільного транспорту та визначення періодичності здійснення заходів державного нагляду (контролю), затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 3 вересня 2008 року №790 передбачено наступне:

“4. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику від провадження господарської діяльності для безпеки життя і здоров'я населення, навколишнього природного середовища належать:

  • автомобільні перевізники, що надають послуги з перевезення:
    • пасажирів, їх багажу або вантажів автотранспортними засобами або здійснюють такі перевезення для власних потреб та/або їх діяльність характеризується великою кількістю катастроф, аварій, дорожньо-транспортних пригод та інших подій на транспорті, що трапляються з їх вини, і високим ступенем ризику для безпеки життя і здоров'я населення, навколишнього природного середовища, який виникає внаслідок дій чи бездіяльності суб'єкта господарювання або персоналу;
    • небезпечних, надгабаритних та великовагових вантажів;
    • організованих груп дітей;
  • суб'єкти, що здійснюють перед- та післярейсовий технічний огляд автотранспортних засобів та медичний огляд стану здоров'я водіїв;
  • суб'єкти, що проводять сертифікацію в сфері автомобільного транспорту;
  • суб'єкти, що проводять контроль технічного стану автотранспортних засобів.”
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis