Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 20 грудня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
20.12.2025 Щодо розподілу дозволів ЄКМТ на 2026 рік...    
19.12.2025 Щодо Франції: протести та перебої на дорогах...    
19.12.2025 Щодо плати за дороги в Угорщині...    
17.12.2025 МСАТ інформує про розширення ICS2 з 01.01.2026...    
12.12.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Чернівці з 22.12.2025 по...    
08.12.2025 Про подання декларацій ENS через додаток TIR-EPD (доповнено)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
08-09 жовтня 2009 року у м. Києві відбудеться 3-й Міжнародний логістичний конгрес „Логістика під час кризи: інструменти ресурсозбереження й стійкого розвитку”
 Шановні перевізники!

Громадська організація „Українська логістична асоціація”, яка є повноправним членом Європейської логістичної асоціації, проводить 3-й Міжнародний логістичний конгрес „Логістика під час кризи: інструменти ресурсозбереження й стійкого розвитку”, який відбудеться 08-09 жовтня 2009 року у м. Києві.

Мета конгресу – презентація логістики як інструменту стійкого розвитку в умовах зовнішнього середовища, що швидко змінюється, по всім ланцюгам руху товарів, ознайомлення з успішними логістичними рішеннями вітчизняних та іноземних компаній по ресурсозбереженню й зменшенню логістичних витрат, а також налагодження міцних ділових контакти з міжнародними логістичними організаціями й об’єднаннями.

Для одержання додаткової інформації про учасників конгресу, програму й умови участі звертайтеся за адресою www.congress.ula.in.ua або до координаторів проекту:
Лукіна Сергія Юрійовича за тел +38 (068) 340-7818, електронна пошта: congress@ula-online.org, lukin_serge@ukr.net
Ремиги Юлії Сергіївни за тел. +38 (044) 406-78-22, електронна пошта: congress@ula-online.org, remyga@ula-online.org, office@ula-online.org.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis