Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 18 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
17.07.2019 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти липня 2019 року!...    
17.07.2019 Шановні перевізники!
Як вам відомо 28 травня 2015 року у м.Лейпціг (Німеччина) Міністрами ...
    
12.07.2019 Щодо підвищення екологічності дозволів!...    
12.07.2019 Щодо введення на території України екологічного стандарту Євро-6...    
11.07.2019 Чехія.
Проведення ремонтних робіт на автострадах та магістралях...
    
11.07.2019 Росія. Підвищення тарифу в системі «Платон»...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажу у напрямку Ісламської Республіки Іран
 

15 грудня 2009 року Віце - Президент АсМАП України Кучинський Ю.Ф. провів робочу зустріч з генеральним директором офіційного Представництва Асоціації міжнародних транспортних компаній Ірану в Україні Д-р Г. Хассанзаде щодо проблемних питань, які виникають у вітчизняних автоперевізників під час здійснення міжнародних перевезень вантажу у напрямку Ісламської Республіки Іран.

Кучинський Ю.Ф. повідомив про активізацію діяльності українських перевізників на Іранському транспортному ринку та висловив своє бачення на зростання спрощень по відношенню до українських перевізників на іранському транспортному ринку.

Сторони погодились сприяти розширенню взаємовигідного співробітництва в галузі автомобільних перевезень та висловили бажання поглиблювати співробітництво між Асоціаціями, що сприятиме створенню рівних умов доступу на транспортний ринок.

На жаль, досі не вирішено питання щодо необхідності та розмірів плати за різницю вартості палива в Україні та Ірані. Іранська сторона пообіцяла найближчим часом надати офіційні письмові роз’яснення з цього приводу та забезпечила Українську сторону інформацією щодо вимог до українського транзиту вантажними автомобілями та наявності відповідних доріг для вантажних перевезень на території Ісламської Республіки Іран. Також Д-р Г. Хассанзаде ще раз наголосив про необхідність використання при здійсненні перевезень до Ірану послуг іранських агентів, в обов’язки яких входить документальне оформлення, організація проїзду територією Ірану та забезпечення зворотного завантаження українського автомобіля.

З огляду на членство двох країн в міжнародному транспортному коридорі Північ-Південь, обидві сторони наголосили на розширенні та поглибленні співробітництва між перевізниками України та Ірану. Переговори проходили в конструктивній та дружній атмосфері.

Інформаційно: З метою отримання інформації, для запобігання непорозумінь при виконання міжнародних перевезень по території Ірану, або допомоги у вирішенні проблемних питань просимо Вас звертатися в офіційне Представництво Асоціації міжнародних транспортних компаній Ірану в Україні за адресою: М. Київ, бул. Лесі Українки, 9В, оф.1 Тел../факс: (044) 284 – 62-59

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis