Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 20 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
17.09.2020 Щодо заборони ввезення товарів на територію України...    
17.09.2020 Закриття пункту пропуску «Нові Яриловичі»....    
17.09.2020 Виїзд з Туреччини через Капікуле. Бронювання черги ...    
15.09.2020  Азербайджан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перев...
    
15.09.2020 Відповідь Мінінфраструктури України стосовно проблемної ситуації при виконанні перевезень ш...    
15.09.2020 Щодо закінчення дозволів Італії (універсальних) квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо використання рентгенобладнання в пунктах пропуску на державному кордоні України
 Шановні перевізники!

В пунктах пропуску через державний кордон України для митного догляду товарів та транспортних засобів використовується мобільна рентгенографічна система «Rapiscan Eagle М4507».

АсМАП України звернулась до компетентних органів України з проханням дати експертну оцінку щодо можливості застосування таких засобів контролю та впливу рентгенівського випромінювання цих засобів на стан здоров’я водія. Таким чином, митний огляд транспортних засобів із використанням рентгенографічної системи «Rapiscan Eagle М4507» здійснюється відповідно до «Порядку митного огляду товарів і транспортних засобів з використанням мобільної рентгенографічної системи Eagle М4507 у пунктах пропуску через державний кордон», затвердженого наказом Держмитслужби України від 27.07.2009 № 692 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2009 № 809/16825.

Відповідно до зазначеного Порядку сканування транспортного засобу здійснюється у межах санітарно-захисної зони. Водій транспортного засобу, що сканується, повинен знаходитися у визначеному місці, яке розташоване поза межами санітарно-захисної зони. Повернутися до транспортного засобу він може тільки після завершення процедури сканування та погодження з регулювальником даної системи.

За умови дотримання вимог Порядку та правил радіаційної безпеки транспортні засоби після проведення сканування є безпечними для водіїв.

Одночасно повідомляємо, що рентгенографічна система Eagle М4507 є джерелом іонізуючого випромінювання, діяльність з використанням якої підлягає обов’язковому ліцензуванню в установленому законодавством порядку. Складовою частиною ліцензування зазначеного виду діяльності є проведення державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки проектної документації на розміщення цих систем, при проведенні якої також розглядаються результати технічних випробувань та дозиметричних вимірювань при введені в експлуатацію цих систем.

На сьогоднішній день Держмитслужба України до отримання відповідної ліцензії тимчасово призупинила використання мобільних рентгенографічних систем Eagle М4507.

Просимо врахувати дану інформацію при здійсненні перевезень вантажів.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis