Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 13 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
12.08.2020 Розпочав роботу міжнародний пункт пропуску Орлівка (Україна) – Ісакча (Румунія)....    
12.08.2020  Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення<...
    
12.08.2020 Щодо закінчення дозволів Казахстану (універсальних) квоти 2020 року!...    
12.08.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
12.08.2020 Щодо закінчення дозволів Словенії (транзитних) квоти 2020 року!...    
12.08.2020 Щодо проведення 01.07.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики
 Шановні учасники Асоціації !

Відшкодування сум податку на додану вартість ,що задекларовані до відшкодування до 01.05.2010 року, підтверджені за результатами перевірок та не відшкодовані на дату набрання чинності Законом «Про Державний бюджет України на 2010 рік» буде здійснюватись відповідно до Постанова КМУ від 12.05.2010 р. №368 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість» ( Додається)

Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування ПДВ та Порядок випуску, обігу, погашення облігацій внутрішньої державної позики слідуючий:

1. Термін обігу облігацій — 5 років, їх номінальна вартість — 1 тис. грн, прибутковість — 5,5%. Облігації випускаються в бездокументарній формі.

2.Погашення здійснюється в безготівковій формі кожне півріччя (у розмірі 10% основної суми боргу), як і нарахування відсотків (з погашенням основного боргу) .

3.Податкові органи надають платникам витяги з реєстрів протягом 5 робочих днів після затвердження реєстрів, які затверджує Міністерство фінансів України.

4.Заяву про оформлення відшкодування облігаціями платники повинні подати не пізніше 25.06.10 року до державної податкової служби за місцем реєстрації.

Оформлення відшкодування ПВД облігаціями здійснюється за участю Мінфіну, ДПА та НБУ через Держказначейство та банки, які є клієнтами депозитарію державних цінних паперів НБУ, а у разі коли сума відшкодування ПДВ одному платнику перевищує 10 млн грн — через держбанки, перелік яких оприлюднює Міністерство фінансів України.

Підставою для відшкодування облігаціями є реєстри і висновки про відшкодування ПДВ, які подаються до Держказначейства за місцем реєстрації платника податків. Висновки не подаються, якщо проти платника порушено кримінальну справу про ухилення від сплати податків.

Платники, яким оформлюється відшкодування сум ПДВ, відкривають у банках рахунки у ЦП для зарахування належної їм кількості облігацій.

Банки на підставі поданих витягів з реєстру та заяв про оформлення відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики формують перелік набувачів облігацій та передають його органам Держказначейства в електронному і паперовому вигляді.

Якщо сума відшкодування ПДВ не кратна 1000 грн, платнику оформлюється максимально можлива кількість облігацій на суму, кратну їх номінальній вартості, а залишок підлягає відшкодуванню з держбюджету. Оформлення відшкодування ПДВ облігаціями здійснюється за їх номінальною вартістю, кратною 1000 грн.

Держказначейство після перевірки відповідності переліків набувачів облігацій, поданих банками, даним, що містяться в реєстрах ДПАУ, дає розпорядження про переказ облігацій НБУ. Банки у строк, що не перевищує 3 робочих днів , зараховують належну кількість облігацій на рахунки у ЦП платників.

Фінансово-економічний департамент
201-54-53 ; 201-54-81
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis