Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 27 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.09.2020 Щодо закінчення дозволів Азербайджану (в/з третіх країн) квоти 2020 року!...    
25.09.2020 Про засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, об...    
25.09.2020 Латвія
Впродовж декількох минулих днів спостерігаються великі черги на пункті пропуску...
    
24.09.2020 Конференція учасників АсМАП України...    
24.09.2020 У місті Харків, з 28 вересня по 11 жовтня 2020 року, видача та прийом книжок МДП здійснюватис...    
23.09.2020 Щодо порядку використання деяких видів дозволів Італії (додатково)!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо перебування громадян України на територіях Абхазії та Південної Осетії
 Шановні перевізники!

Державна адміністрація автомобільного транспорту інформує, що згідно повідомлення Міністерства закордонних справ України у 2009 році зафіксовані випадки затримання громадян України за порушення режиму перебування на окупованих територіях, встановленого Законом Грузії "Про окуповані території", свідчать про значну кількість громадян, які, попри рекомендації МЗС України та існуючу небезпеку, відвідують території Абхазії та Південної Осетії у приватних чи туристичних цілях або прямують через ці території транзитом.

Згідно зі статтею 4 Закону Грузії "Про окуповані території"" від 23 жовтня 2008 року, вхід для іноземних громадян та осіб без громадянства до Автономної Республіки Абхазія, дозволено ТІЛЬКИ зі сторони Зугдідського Муніципалітету (м.Зугдіді); до Цхінвальського району - тільки із сторони Горського Муніципалітету (м.Горі). Вхід до зазначених територій з будь-якої іншої сторони заборонено та карається згідно з Кримінальним Кодексом Грузії (штраф, арешт або позбавленням волі строком від трьох до п'яти років).

Вказані обмеження та процедури застосовуються до всіх громадян іноземних країн без виключення.

До громадян України, затриманих за порушення відповідного законодавства, прокуратура Грузії застосовує практику укладання процесуальних угод, яка передбачає сплату обвинуваченими встановленого судом штрафу, розмір якого в середньому становить від 1000 до 2000 дол.США.

Спрощення порядку перебування іноземних громадян на окупованих територіях, з огляду на внутрішню ситуацію в країні, найближчим часом не передбачається.

Незаконне перебування громадян України па окупованих територіях становить небезпеку не лише з точки зору їх можливого подальшого кримінального переслідування в Грузії, але й через існуючу на сьогодні реальну загрозу скоєння проти громадян злочинних та протиправних дій на територіях Абхазії та Південної Осетії.

Можливості грузинської сторони, а також міжнародних організацій для захисту інтересів іноземних громадян на території Абхазії та Південній Осетії в даний час відсутні.

Доступ консульських співробітників дипломатичних представництв України в Грузії на території Абхазії та Південної Осетії є обмеженим.

Органи самопроголошених республік де-факто не розглядають територію Абхазії та Південної Осетії, як таку, що належить до консульського округу дипломатичних представництв України в Грузії.

В той же час, з метою створення безпечних умов для в'їзду громадян України до Грузії, а також для забезпечення належного й оперативного захисту інтересів громадян України на території Абхазії та Південної Осетії, вважається за доцільне вжити заходи із забезпечення інформування громадян України, які прямують до Грузії, планують відвідати території Абхазії та Південної Осетії у приватних чи туристичних цілях або прямують через ці території транзитом.

АсМАП України наполегливо рекомендує враховувати дану інформацію при плануванні перевезень на територію Абхазії та Південної Осетії.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis