Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 грудня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.12.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Чернівці з 22.12.2025 по...    
08.12.2025 Про подання декларацій ENS через додаток TIR-EPD (доповнено)...    
08.12.2025 Чехія. Нові ставки дорожнього збору....    
05.12.2025 Щодо додаткових дозволів Республіки Вірменія...    
05.12.2025 Щодо проведення регіональних зборів учасників Асоціації регіону Дніпропетровської Донецької,...    
02.12.2025 Щодо контролю на внутрішніх кордонах Шенгенської зони...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Мінтрансзв’язку посилює заходи щодо безпеки автоперевезень
 

За повідомленням Мінтрансзв’язку України 14 липня поточного року в міністерстві під час наради стосовно безпеки руху, яка відбулась під головуванням заступника міністра Олексія Баранова за участі керівників територіальних управлінь Головавтотрансінспекції, було прийняте рішення, щодо посилення заходів забезпечення безпеки автомобільних перевезень пасажирів та вантажів у регіонах. Всі територіальні управління Головавтотрансінспекції проведуть додаткові контрольно-наглядові заходи, спрямовані на попередження аварійності на автодорогах. Зокрема, буде посилено контроль за дотриманням ліцензійних умов перевізниками та вживатимуться більш жорсткі додаткові заходи щодо недопущення до роботи «нелегальних » перевізників.

Проаналізувавши основні причини та фактори виникнення ДТП, інспектори приділятимуть посилену увагу контролю за технічним станом транспортних засобів, перевірці стану здоров’я водіїв та дотриманню вимог режимів праці та відпочинку. Окрім того, фахівці Головавтотрансінспекції проведуть роз’яснювальні бесіди з автомобільними перевізниками щодо необхідності проведення з водіями транспортних засобів додаткових інструктажів та профілактичної роботи щодо організації стажування, навчання та підвищення кваліфікації свого персоналу.

Для підвищення ефективності роботи буде посилена взаємодія з Державтоінспекцією МВС, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями по забезпеченню проведення спільних рейдів, місячників, профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортних пригод на автомобільному транспорті.

За ініціативи Мінтрансзв’язку в кожному регіоні при обласних адміністраціях вже створюються координаційні ради, до складу яких входять представники органів місцевого самоврядування та контролюючих органів. Створення таких структур допоможе підвищити ефективність практичної роботи у сфері безпеки та проводити її чітко та скоординовано.

Головавтотрансінспекція Мінтрансзв’язку контролюватиме виконання в кожному територіальному управлінні організаційних заходів, спрямованих на підвищення безпеки перевезень.

Департамент транспортної політики
АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis