Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 20 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
17.09.2020 Щодо заборони ввезення товарів на територію України...    
17.09.2020 Закриття пункту пропуску «Нові Яриловичі»....    
17.09.2020 Виїзд з Туреччини через Капікуле. Бронювання черги ...    
15.09.2020  Азербайджан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перев...
    
15.09.2020 Відповідь Мінінфраструктури України стосовно проблемної ситуації при виконанні перевезень ш...    
15.09.2020 Щодо закінчення дозволів Італії (універсальних) квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо закінчення дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) та Фінляндії (універсальних) квоти 2010 року
 Шановні перевізники!

В доповнення до наших попередніх повідомлень про ситуацію з дозволами Білорусії та Фінляндії, за інформацією ДП „СМАП”, станом на 12.11.2010 року загальні річні квоти дозволів Білорусії (вантажних) та Фінляндії (вантажних) повністю використані.

Враховуюче викладене та з метою попередження утворення значних черг на кордоні у зв’язку із закінченням зазначених дозволів Білорусії та Фінляндії, Державна адміністрація автомобільного транспорту наказом від 10.11.2010 р. № 285 дозволила проводити оформлення та видачу українським перевізникам у відділах та відділках ДП „СМАП” дозволів Білорусії (універсальних з оплатою ДЗ) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України в межах відповідних обмежень та квотування, а саме:

Оформлення і видачу перевізникам зазначених дозволів дозволено проводити відповідно до чинного порядку (по факту прибуття автотранспортних засобів), тільки на завантажені АТЗ, які здійснюють двосторонні перевезення та транзитні перевезення (тільки до Латвії, Литви, Естонії та Фінляндії із розрахунку 1/3 від добової норми (30 шт.) оформлення дозволів), в наступній кількості за добу:

  1. відділ „Нові Яриловичі” (оформлення і видачу здійснювати тільки в ПВД „Нові Яриловичі”) — 12 (дванадцять) дозволів для двосторонніх перевезень і 6 (шість) дозволів для транзитних перевезень;
  2. відділ „Виступовичі” (з відділками „Ігнатпіль” та „Вільча”) — 10 (десять) дозволів за три доби для двосторонніх перевезень і 5 (п’ять) дозволів за три доби для транзитних перевезень;
  3. відділ „Городище” — 4 (чотири) дозволи за три доби для двосторонніх перевезень і 2 (два) дозволи за три доби для транзитних перевезень;
  4. відділ „Дольск” — 4 (чотири) дозволи за три доби для двосторонніх перевезень і 2 (два) дозволи за три доби для транзитних перевезень;
  5. відділ „Доманово” — 2 (два) дозволидля двосторонніх перевезень і 1 (один) дозвіл для транзитних перевезень. Оформлення і видачу зазначених дозволів Білорусії (універсальні з ДЗ) дозволено проводити відповідно до чинного порядку (по факту прибуття автотранспортних засобів), з урахуванням зазначених змін до обмежень та згідно „живої черги”.

При цьому, повідомляємо, що кількість вище зазначених дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України досить обмежена і з урахуванням темпів використання цих дозволів встановлено, що прогнозований термін закінчення цих дозволів становить орієнтовно 22-25 листопада поточного року.

Крім того, повідомляємо, що в період з 16 по 17 листопада поточного року планується проведення чергового засідання Змішаної українсько-білоруської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, на якому будуть розглядатися питання щодо можливості збільшення річних квот дозволів ва 2010 рік.

Що стосується дозволів Фінляндії (універсальних), то загальна річна квота вказаних дозволів (основна та додаткова) повністю використана, а тому виконувати перевезення до Фінляндії на підставі зазначених дозволів не представляється можливим.

Враховуючи викладене, а також з метою запобігання у виникненні конфліктних ситуацій у пунктах пропуску на державному кордоні України, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів, якщо білоруська та фінська сторони не передадуть нам додаткові квоти зазначених дозволів. Здійснення перевезень територією Білорусії та Фінляндії в даний час можливо лише на підставі дозволів ЄКМТ.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis