Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.07.2019 Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві...
    
18.07.2019 Щодо ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжа...    
17.07.2019 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти липня 2019 року!...    
17.07.2019 Шановні перевізники!
Як вам відомо 28 травня 2015 року у м.Лейпціг (Німеччина) Міністрами ...
    
12.07.2019 Щодо підвищення екологічності дозволів!...    
12.07.2019 Щодо введення на території України екологічного стандарту Євро-6...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо прискорення проходження українсько-польського кордону вантажними транспортними засобами!
 Шановні учасники Асоціації!

Як відомо останнім часом значно збільшилась тривалість простоїв вантажних транспортних засобів, зокрема на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» в напрямку України.

Одним із головних чинників, що впливає на темпи виконання митних процедур в пункті пропуску є проведення робіт з його реконструкції (ІІ черга – в’їзд в Україну).

З метою забезпечення належних умов для оформлення транспортних засобів безпосередньо в пункті пропуску без залучення комерційного терміналу «Автопорт-Ягодин», Асоціація постійно співпрацює з Держмитслужбою та центральними органами виконавчої влади.

Також, нами постійно відслідковується ситуація в пункті пропуску та здійснюється аналіз причин, що впливають на скорочення кількості оформлених транспортних засобів митними органами.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України та за результатами розгляду листа Асоціації Головою Держмитслужби Калєтніком І.Г. повідомлено, що враховуючи тимчасові обмеження пропускної спроможності п/п «Ягодин» у зв’язку із його реконструкцією, з метою уникнення довготривалих простоїв, ДМСУ рекомендує перевізникам обирати інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Крім того, АсМАП України щойно одержано лист за підписом керівника Митної Служби Республіки Польща яким повідомляється, що польськими митними органами зі свого боку також здійснюється моніторинг проблем в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні та з метою їх вирішення польська Митна Адміністрація тісно співпрацює з ДМСУ.

Одним з шляхів вирішення питання простоїв на кордоні, Митна Служба Польщі також вбачає у рівномірному розподілі транспортних потоків та обранні перевізниками менш завантажених пунктів пропуску.

Для відстеження черг з польської сторони та визначення оптимального маршруту руху Митна Служба Республіки Польща рекомендує використовувати офіційний веб-сайт http://granica.gov.pl/. На зазначеному інтернет-порталі можна отримати інформацію щодо кількості транспортних засобів, що простоюють в пунктах пропуску в очікуванні оформлення та приблизний час, потрібний для проходження кордону. Сайт доступний для використання в тому числі і на російській мові.

З метою скорочення часу на доставку товарів рекомендуємо направляти вантажні транспортні засоби в інші пункти пропуску для автомобільного сполучення, розташовані на українсько-польській ділянці державного кордону.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis