Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 22 листопада 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.11.2019 Щодо необхідності підтвердження з 1 січня 2020 року професійної компетенції водіїв, що здійсн...    
21.11.2019 Щодо ситуації з оформленням та видачею дозволів Польщі...    
18.11.2019 Щодо закінчення дозволів Білорусії (двосторонніх) квоти 2019 року!...    
15.11.2019 Зустріч експертів із узгодження тексту Угоди про автомобільне сполучення між Китаєм та Україною....    
15.11.2019 Основні показники Держбюджету на 2020 рік...    
13.11.2019 Щодо порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо прискорення проходження українсько-польського кордону вантажними транспортними засобами!
 Шановні учасники Асоціації!

Як відомо останнім часом значно збільшилась тривалість простоїв вантажних транспортних засобів, зокрема на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» в напрямку України.

Одним із головних чинників, що впливає на темпи виконання митних процедур в пункті пропуску є проведення робіт з його реконструкції (ІІ черга – в’їзд в Україну).

З метою забезпечення належних умов для оформлення транспортних засобів безпосередньо в пункті пропуску без залучення комерційного терміналу «Автопорт-Ягодин», Асоціація постійно співпрацює з Держмитслужбою та центральними органами виконавчої влади.

Також, нами постійно відслідковується ситуація в пункті пропуску та здійснюється аналіз причин, що впливають на скорочення кількості оформлених транспортних засобів митними органами.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України та за результатами розгляду листа Асоціації Головою Держмитслужби Калєтніком І.Г. повідомлено, що враховуючи тимчасові обмеження пропускної спроможності п/п «Ягодин» у зв’язку із його реконструкцією, з метою уникнення довготривалих простоїв, ДМСУ рекомендує перевізникам обирати інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Крім того, АсМАП України щойно одержано лист за підписом керівника Митної Служби Республіки Польща яким повідомляється, що польськими митними органами зі свого боку також здійснюється моніторинг проблем в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні та з метою їх вирішення польська Митна Адміністрація тісно співпрацює з ДМСУ.

Одним з шляхів вирішення питання простоїв на кордоні, Митна Служба Польщі також вбачає у рівномірному розподілі транспортних потоків та обранні перевізниками менш завантажених пунктів пропуску.

Для відстеження черг з польської сторони та визначення оптимального маршруту руху Митна Служба Республіки Польща рекомендує використовувати офіційний веб-сайт http://granica.gov.pl/. На зазначеному інтернет-порталі можна отримати інформацію щодо кількості транспортних засобів, що простоюють в пунктах пропуску в очікуванні оформлення та приблизний час, потрібний для проходження кордону. Сайт доступний для використання в тому числі і на російській мові.

З метою скорочення часу на доставку товарів рекомендуємо направляти вантажні транспортні засоби в інші пункти пропуску для автомобільного сполучення, розташовані на українсько-польській ділянці державного кордону.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis