Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 12 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
11.11.2025 ЄКМТ 2026: інформація щодо проведення конкурсу...    
10.11.2025 ЄКМТ: навчальні тренінги від МТФ...    
10.11.2025 Продовжений “транспортний безвіз” з Норвегією...    
06.11.2025 АсМАП України оформлює декларації Т1 в напрямку Молдови та Чорногорії...    
05.11.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 10.11 по 14.1...    
05.11.2025 10 листопада 2025р розпочинається навчання з базового курсу «Підготовка водіїв транспортних з...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Німеччина. Візи через візові центри фірмі VFS
 

Посольство Німеччини у Україні доручило фірмі VFS «прийом візових заяв від осіб, що часто подорожують». Візові центри фірми відкриваються в Києві, Донецьку, Львові, Одесі.

З 1 червня 2011 року почав діяти такий центр в Києві (вул. Артема, 37/41, тел. 5949621). «Після офіційного відкриття клієнти, починаючи з 03.06.2011, зможуть подавати свої заяви».

За інформацією з візового центру, отриманою в телефонному режимі, вартість послуг центру складає 25 Євро та плюс 35 Євро консульського збору, дата запису - станом на 2 червня 2011 року - +20 днів від дати звернення.

Працівники центру не дуже обізнані про положення Угоди між Україною та ЄС про спрощення видачі віз. Тому, ми радимо при подачі документів для відкриття візи українським професійним водіям через такі центри наголошувати на тому, що положення Угоди передбачають не стягування консульського збору з водіїв.

«Також особа, що часто подорожує, може і надалі не користуватися послугами візового центру, а самостійно подавати заяву до Посольства Німеччини.»

Асоціація розпочала консультації з консульським відділом Посольства Німеччини щодо остаточного прояснення ситуації з візовими центрами. Додаткова інформація буде розміщена на сайті.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis