Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 23 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.02.2020 Видача дозволів Польщі, Італії, ОЧЕС, ТРАСЕКА...    
20.02.2020 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
20.02.2020 Франція.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповідно ...
    
20.02.2020 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2020 року відповід...
    
19.02.2020 Стосовно ввезення в Україну транспортних засобів, що відповідають екологічним нормам не нижче...    
19.02.2020 Щодо проведення у 2020 році заходів державного нагляду (контролю)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Угорщина. Європейська Магістраль М70
 

Посольство Угорської Республіки в Україні надало Асоціації інформацію про облаштування магістралі М70 на території Угорщини, яка проходить по території Італії та Іспанії.

Просимо прийняти до відома при плануванні поїздок до Словенії, Італії, Іспанії, Португалії та півдня Франції.

 Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення

*****

Автострада M70, яка знаходиться в південно-західній Угорщині, пов'язує автомагістраль М7 (міжнародну дорогу з позначенням E71) зі словенською автомагістраллю A5 і складає частину дороги з позначенням E653. Таким чином автострада створює зв'язок до Південної Європи для подорожуючих, трудящих-мігрантів і перевізників, в першу чергу в напрямку Італії та Іспанії. Через особливе розташування в більшості нею користуються водії, які долають великі відстані і не володіють знанням місцевості. Хотіли б звернути їхню увагу на особливі характеристики автостради згідно нижчезазначеного:

  • На автостраді знаходяться два 6-кілометрові відрізки з 2x1 смугами руху, де напрямки руху не є фізично відокремлені один від одного. За останній період багато дорожньо-транспортних пригод сталося внаслідок неправильного тлумачення порядку дорожнього руху. Будь ласка, пильно стежте за знаками, які що кілометра інформують подорожуючих про виконання!
  • На відрізках з 2x1 смугами руху діє обмеження швидкості 90 км/год і обгін заборонений. Не починайте обгін у таких місцях, це небезпечно! Через кілька кілометрів буде можливість безпечно обігнати повільніші транспортні засоби. Кілька секунд виграного часу не варті ризику.
  • На цій ділянці погана видимість (туман, часто йде дощ), в таких умовах ще важче орієнтуватися. Більшість летальних нещасних випадків стається у нічний час в умовах обмеженої видимості. Увечері та в умовах обмеженої видимості будьте максимально уважними!
  • Під час довгого шляху важливо зупинитись по дорозі, розслабитися. Для водіїв вантажних автомобілів та автобусів такі правила є обов'язковими, але водіям легкових автомобілів також рекомендується відпочивати кожні три години. На автостраді немає місця зупинки для комплексного відпочинку. В Угорщині перед цією ділянкою є можливість купити паливо та поїсти біля м. Залакомар (автомагістраль М7, 192 км), а ті, хто прибувають з протилежного напрямку, можуть це зробити перед словенсько-угорським кордоном, поруч з м. Пінце. Та для нетривалої зупинки достатньо і звичайних місць відпочинку, які розташовані на угорських шосе через кожні 10-15 км.
  • В Угорщині на дорогах поза населеними пунктами вдень також є обов'язковим використання увімкненого ближнього світла, на цьому відрізку це особливо важливо!

*****

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis