Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 3 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
03.08.2020 Звернення АсМАП України до Президента України та Міністра МВС стосовно врегулювання ситуації ...    
03.08.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
31.07.2020 Щодо надання інформації про порядок використання іноземних дозволів квоти 2020 року!...    
31.07.2020 Щодо закінчення дозволів Греції (універсальних) квоти 2020 року!...    
30.07.2020 Щодо надання звітності про використання дозволів ЄКМТ 2020 року!...    
30.07.2020 Щодо відповіді ДМСУ стосовно продовження термінів тимчасового ввезення транспортних засобів к...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
ЩОДО ПОДАННЯ ФОРМИ № 20 –ОПП
 

Шановні учасники Асоціації!

Наказом ДПС України від 22.12.2010 року № 979 Затверджено Порядок обліку платників податків і зборів, а також визначено порядок обліку об’єктів оподаткування та об’єктів пов’язаних з оподаткуванням, повідомлення про які подаються за формою №20-ОПП ( наказ додається).

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 ПКУ та р. VIII Порядку №979 платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність (об'єкт оподаткування) органи ДПС за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку).

Повідомлення за ф. №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкту до органу ДПС за місцезнаходженням такого об’єкта.

Згідно з п. 8.3 р. VIII Порядку № 979, якщо у платника податків відбувається реєстрація, створення чи відкриття об'єкта оподаткування на території адміністративно-територіальної одиниці, де він не перебуває на обліку, то такий платник податків зобов'язаний стати на облік за неосновним місцем обліку в органі державної податкової служби за місцезнаходженням такого об'єкта у порядку, визначеному розділом VII Порядку №979.

Згідно з п. 8.5 Порядку № 979 у разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає повідомлення за ф. №20-ОПП з оновленою інформацією до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

Об’єктами оподаткування і об’єктами пов’язаними з оподаткуванням, або через які здійснюється діяльність (надалі – об’єкти оподаткування) є майно і дії, в зв’язку з якими у платника податків виникають зобов’язання по сплаті платежів та зборів. Такі об’єкти визначається у відповідних розділах ПКУ.

Повідомлення за ф. №20-ОПП подається у обсязі, який є достатнім для надання відомостей про всі об’єкти оподаткування. При першому надані повідомлення зазначаються всі об’єкти оподаткування. При наступному поданні повідомлення зазначається новий об’єкт оподаткування або об’єкт оподаткування, щодо якого відбуваються зміни.

Порядок заповнення Повідомлення за ф. №20-ОПП в графах:

  • графа «3» пункту 4 "Тип об’єкта оподаткування" - слід вибрати із довідника (Рекомендований довідник типів об’єктів оподаткування ДПС України) назву типу об’єкта, яка найбільше підходить по функціональному призначенню та зазначати його;
  • графа «4» пункту 4 "Найменування об'єкта оподаткування"– відображається відповідне найменування такого об’єкта (у разі наявності);
  • графа «5» пункту 4 "Місцезнаходження об'єкта оподаткування" - відповідне місцезнаходження такого об’єкта;
  • графа «6» пункту 4 "Стан об'єкта оподаткування" - відповідний стан, в якому знаходиться об’єкт, зокрема, будується/готується до введення в експлуатацію; експлуатується; тимчасово не експлуатується; зміна місцезнаходження тощо.

Зобов’язання, щодо подачі ф. 20-ОПП про події, що стались з об’єктами оподаткування до 14.01.2011 року (до введення в дію наказу № 979) не визначено.

Відповідальність за неподання ф. № 20-ОПП відповідно до консультації розміщеної в Єдиній базі податкових знань визначається відповідно до п. 117.1 ст. 117 ПКУ.

Фінансово-економічний департамент
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis