Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 30 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Питання, поставлені на засіданні робочої групи Комітету ВР з питань транспорту і зв’язку, вже вирішуються
 

19 січня відбулося засідання робочої групи Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку, в якому взяв участь президент АсМАП України Леонід Костюченко. У ході засідання Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко звернувся по допомогу до голови робочої групи Ігоря Шкірі вирішити складну ситуацію, що склалася на кордонах України із видачею дозволів. На сьогодні пунктів видачі дозволів по всьому периметру українського кордону 70. Попри те, що оформлення триває цілодобово, відчутні затримки. За рік оформлюється 700 тисяч дозволів. Законом даний вид дозвільної системи віддали у регіональні центри, у тому числі міські, районні. А там зараз знаходиться по одному спеціалісту. На розгляд дається 10 днів.

«Транспортний засіб вже завантажений або пасажири знаходяться в салоні автобуса. Перевізник має чекати 10 днів до моменту отримання дозволу. Схожа ситуація склалася і з перевезенням великовантажного та негабаритного імпорту/експорту. Раніше процедура тривала 1 день», - зауважив Євген Пронченко.

Також у ході засідання, його учасники обговорили ситуацію, що склалась із набуттям чинності Закону України від 15.11.2011 р. № 4025 яким передбачено суттєві зміни ст. 352 діючого Митного кодексу України. Як наголосив президент АсМАП України Леонід Костюченко, для міжнародних автоперевізників це принципове питання, адже в редакції цього документу не закріплені їх права, як повноправних учасників процесу міжнародної торгівлі. Така невідповідність робить перевізника заручником ситуації, коли у митних органів виникають претензії до власника вантажу, а страждає при цьому той, хто перевозить товар. При цьому, по протоколу митника суд має одночасно конфіскувати транспортні засоби, вантаж та призначити сплату штрафу у розмірі 100% вартості товару, який перевозиться.

Учасники засідання звернулись до голови робочої групи Ігоря Шкірі з проханням посприяти у розгляді на вищому рівні питань щодо Закону «Про декриміналізацію».

23 січня відбулася робоча зустріч представників АсМАП України, ВААП, Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євгена Пронченка, начальника головної держінспекції на автомобільному транспорті Юрія Майбороди, голови профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Олега Хмарного з головою Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайлом Бродським. У ході зустрічі вдалося досягти попередньої домовленості з ключових питань, які заважають працювати міжнародним автомобільним перевізникам.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis