Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.07.2019 Щодо ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжа...    
17.07.2019 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти липня 2019 року!...    
17.07.2019 Шановні перевізники!
Як вам відомо 28 травня 2015 року у м.Лейпціг (Німеччина) Міністрами ...
    
12.07.2019 Щодо підвищення екологічності дозволів!...    
12.07.2019 Щодо введення на території України екологічного стандарту Євро-6...    
11.07.2019 Чехія.
Проведення ремонтних робіт на автострадах та магістралях...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
З 15.02.2012р. Словаччина вимагає ЗАГАЛЬНІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ВИВІЗ/ВВІЗ
 

Шановні учасники Асоціації !

Останнім часом до Асоціації продовжують надходити повідомлення перевізників стосовно утворення черг при виїзді з території Європейського Союзу через пункт пропуску Вишнє - Немецке (Словаччина) – Ужгород (Україна). Згідно отриманої інформації посадові особи словацької митниці відмовляють в оформленні транспортних засобів та товарів у зв’язку із відсутністю Загальних декларацій про вивіз, де зокрема зазначаються номери EORI відправників вантажу.

Для виконання вимог митниці та подання Загальних декларацій про вивіз водії змушені звертатись до посередників на кордоні, щоразу сплачуючи в середньому близько 20 євро.

На наше звернення з приводу правомірності зазначених дій митників, Асоціація міжнародних автоперевізників Словаччини (CESMAD Slovakia) надала роз’яснення, зазначивши, що за правилами з безпеки ЄС оформлення Загальних декларацій про ввіз/вивіз є обов’язковим. До 15 лютого 2012 року в країні діяв перехідний період, коли митники не вимагали їх наявності.

Для уникнення затримок на кордоні Словацькі колеги порадили використовувати програму МСАТ TIR EPD (коли можливо) при цьому звертаючи увагу відправників вантажу (брокерів у внутрішніх митницях) на необхідності обов’язкового оформлення Загальних декларацій про ввіз/вивіз.

Інформація з цього питання, розміщувалась в друкованих виданнях Укравтоконтинент №7-8/2010, Перевізник №21-22/2010, Вісник АсМАП України за липень та грудень 2010р. та на офіційному сайті в новинах Департаменту юридичного супроводження Конвенції МДП від 14.07.2010р. та від 29.11.2010р.

Довідково: З 1 січня 2011 року Євросоюз ввів нові правила з безпеки які безпосередньо впливають на порядок виконання міжнародних перевезень територією країн його учасників. Нові правила передбачають направлення загальних електронних декларацій до митних органів країн-учасників Євросоюзу при ввезенні/вивезенні товарів на їх територію.

При автомобільних вантажних перевезеннях така декларація повинна бути подана щонайменше за 1 годину до фактичного прибуття на територію ЕС. Подати ці дані можливо тільки в електронному вигляді, використовуючи Систему контролю імпорту або Систему контролю транзиту (NCTS). Відповідальність за її представлення покладено на перевізників. Однак перевізник має право укласти договір з будь-якою особою (представник, брокерська структура, відправник або одержувач товару), яка має доступ до системи електронного декларування відповідної країни члена ЕС.

Вичерпну інформацію розміщено на сайті Генерального директорату Європейської Комісії з оподаткування і митного союзу (TAXUD) за наступною адресою: http://ec.europa.eu/ecip/security_amendment/index_en.htm

Звертаємо увагу, якщо електронна декларація МДП подається із використанням програми МСАТ TIR EPD, то подавати загальну електронну декларацію про ввезення/вивезення товарів не потрібно.

Електронні повідомлення, які містять недійсні номери EORI (http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=60605&langid=1) не приймаються.

Просимо враховувати надану інформацію при плануванні перевезень країнами Євросоюзу, зокрема територією Словаччини.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis