Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 2 липня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
02.07.2020 Угорщина     
02.07.2020 Великобританія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські пере...
    
01.07.2020 Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення ...
    
01.07.2020 До уваги міжнародних автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення до Республіки Біл...    
01.07.2020 Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
01.07.2020 Щодо порушення антисубсидиційного розслідування...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
ТRАСЕСА – Транспортний інвестиційний форум
 

28 лютого 2012 року відбувся Транспортний інвестиційний форум – ТRАСЕСА 2012, в якому прийняли участь представники міністерств транспорту та митних органів Азербайджану, Болгарії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Румунії, Таджикистану, Туреччини, України, Узбекистану, а також керівники Генерального директорату транспорту та Генерального директорату розвитку і співробітництва Європейської Комісії, Європейського інвестиційного банку та інших міжнародних фінансових установ, Організації співробітництва та безпеки у Європі, МСАТ, Національних асоціацій міжнародних автомобільних перевізників. Від АсМАП України у зібранні взяв участь Президент Леонід Костюченко.

На форумі були представлені проекти розбудови транспортної інфраструктури, відбувся обмін досвідом по фінансуванню проектів, що вже реалізуються. Разом з тим обговорювалися питання практичних кроків для покращання умов перевезень по транспортному коридору «Європа-Кавказ-Азія», спрощення митних процедур, боротьби з проявами корупції, тощо. Була надана можливість висловити думку як представникам бізнесу, так і компетентних органів.

Леонід Костюченко у своєму виступі інформував присутніх про проблеми з якими стикаються українські перевізники при виконанні міжнародних перевезень: рутинні процедури отримання віз, простої на кордонах, дефіцит дозволів, відсутність належної інфраструктури для забезпечення умов праці і відпочинку водіїв, необґрунтовані тарифи перевезення вантажівок на поромних лініях Чорного та Каспійського морів а також про бачення міжнародних перевізників шляхів вирішення цих та інших питань та роботу Асоціації спрямовану на це.

Крім того, Президент АсМАП України провів консультації з потенційними інвесторами стосовно участі у фінансуванні будівництва безпечних стоянок в Україні вздовж транспортних коридорів.

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis