Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо розподілу дозволів Австрії, Італії та Угорщини на 2013 рік!
 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Укртрансінспекції України, серед автоперевізників проведено розподіл дозволів Австрії, Італії та Угорщини (додається), які мають обмежені річні квоти на виконання перевезень вантажів транспортними засобами територіями Австрії, Італії та Угорщини у 2013 році.

Проекти розподілу вищезазначених дозволів були підготовлені Робочою групою згідно з наказом Міністерства інфраструктури України «Про затвердження складу Робочої групи з підготовки пропозицій з розподілу, оформлення і видачі дозволів, які мають обмежені річні квоти на виконання перевезень вантажів транспортними засобами у 2013 році, та Положення про неї» від 21січня 2013 року № 30 та затверджені Мінінфраструктури 22 січня поточного року.

Крім того, Федеральним Міністерством транспорту, інновацій та технологій Республіки Австрія в односторонньому порядку прийнято рішення проводити обмін австрійськими дозволами на 2013 рік поквартально. У зв’язку з чим річна персональна квота перевізника австрійських дозволів була поділена поквартально.

Також Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті нагадує, що виконання перевезень вантажів між Україною та Угорщиною можливо лише вантажними автотранспортними засобами категорії «Євро-3 безпечні» та вищих екологічних категорій.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті звертається до перевізників з проханням планувати перевезення у 2013 році, враховуючи зазначену інформацію.

Просимо Вас прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію.

Додаток: Розподіл дозволів Італії (в комплекті з транзитними дозволами Угорщини), Австрії та Угорщини серед українських авто перевізників на 2013 рік.

Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis