Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 27 грудня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
26.12.2025 До уваги перевізників та водіїв: зміни у графіку роботи ПВД!...    
24.12.2025 Щодо відсутності необхідності здачі бортових журналів ЄКМТ....    
24.12.2025 Щодо необхідності дотримання всіх критеріїв на підставі яких підприємство отримало статус кр...    
24.12.2025 Щодо рекомендованих дій водія, що використовує Смарт тахограф (у зв’язку з дією засобів РЕБ)....    
23.12.2025 Інструкція передачі даних для користування е-ЄКМТ (співробітництво з АсМАП України)....    
22.12.2025 Щодо результатів конкурсу ЄКМТ....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо закінчення дозволів Румунії (в/з третіх країн) квоти 2013 року!
 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Укртрансінспекції України станом на 02.07.2013 р. річна квота дозволів Румунії (в/з третіх країн) майже вичерпана (інформація щодо проценту використання розміщена в Інформаційному блоці «Залишок дозволів» на Інтернет сайті Укртрансінспекції України www.uti.gov.ua).

Крім того, відповідно до інформації Укртрансінспекції України про «Залишок дозволів» дозволи Румунії (універсальні) закінчуються (процент використання 92 %).

Питання отримання додаткової квоти зазначених дозволів зараз опрацьовується Міністерством інфраструктури України, але на сьогоднішній день ще остаточно не узгоджено з румунською стороною.

Враховуючи викладене, з метою уникнення простою автотранспортних засобів в очікуванні вищезазначених дозволів, запобігання накопичення транспортних засобів в пунктах видачі дозволів та виникнення конфліктних ситуацій, просимо Вас прийняти до відома надану інформацію та не планувати найближчим часом виконання перевезень на підставі зазначених дозволів.

При отриманні додаткової квоти зазначених дозволів від компетентних органів Румунії інформація буде надана додатково.

Разом з тим інформуємо про те, що отримано квоту дозволів Росії та Австрії ІІІ кварталу 2013 року та квоту дозволів Угорщини другого півріччя 2013 року.

Департамент сприяння організації перевезень
Секретаріату АсМАП України.
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis