Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 липня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.07.2019 Щодо ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжа...    
17.07.2019 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти липня 2019 року!...    
17.07.2019 Шановні перевізники!
Як вам відомо 28 травня 2015 року у м.Лейпціг (Німеччина) Міністрами ...
    
12.07.2019 Щодо підвищення екологічності дозволів!...    
12.07.2019 Щодо введення на території України екологічного стандарту Євро-6...    
11.07.2019 Чехія.
Проведення ремонтних робіт на автострадах та магістралях...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Увага!
Роз’яснення Міністерства закордонних справ України щодо заборони вїзду на територію Росіської Федерації українським водіям
 

На запит Асоціації Міністерство закордонних справ України надало роз’яснення щодо процедури (порядку) з’ясування причин і підстав встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію та терміну дії такої заборони водіям.

Відомості про заборону в'їзду на територію РФ іноземних громадян і осіб без громадянства подаються до Центрального банку даних з обліку іноземних громадян і осіб без громадянства, які тимчасово перебувають або постійно проживають на території Російської Федерації (далі – ЦБД ОІГ). Органом, відповідальним за ведення ЦБД ОІГ є Федеральна міграційна служба РФ. Відповідальним за організацію обміну інформацією, що зберігається в ЦБД ОІГ, на федеральному рівні є ФМС РФ, МВС РФ, Служба контрозвідки ФСБ РФ та Прикордонна служба ФСБ РФ.

Порядок надання фізичним особам інформації, що міститься в ЦБД ОІГ, регламентується Наказом МВС РФ, МЗС РФ, ФСБ РФ, Мінекономрозвитку РФ і Міністерства інформаційних технологій і зв’язку РФ № 148/2562/98/62/25 від 10.03.2006 р.

Надання інформації забезпечується територіальними органами ФМС РФ за умови подання особистої письмової заяви особи або її законного представника (уповноваженої особи на підставі нотаріально посвідченого доручення) та документа, що посвідчує особу.

У зв’язку із цим МЗС України рекомендує водіям особисто або через законного представника звертатися до ФМС РФ (107078 м. Москва, Боярський провулок, 4). Заявники також можуть направляти ФМС РФ електронні звернення шляхом заповнення спеціальної форми із заначенням персональних даних на офіційному сайті цього відомства www.fms.gov.ru у розділі звернення громадян.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку прийняття водієм рішення звернутися до ФМС РФ через законного представника, довіреність повинна бути нотаріально посвідчена і легалізована відповідно до вимог чинного законодавства України.

Підстави для встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію та термін дії такої заборони іноземні громадяни та особи без громадянства можуть оскаржити в судовому порядку.

Пропонуємо використовувати надані Міністерством закордонних справ України роз'яснення з метою з’ясування причин і підстав встановлення і терміну дії заборони в'їзду на територію Російської Федерації водіїв Ваших підприємств з метою подальшого їх оскарження.

Юридичний відділ АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis