Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 22 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020 Щодо отримання ЄКМТ сертифікатів відповідності КТЗ вимогам придатності до експлуатації...    
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
РОБОЧА ЗУСТРЧ З МІНІСТРОМ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
 

19 грудня 2013 року відбулась робоча зустріч членів Ради АсМАП України з Міністром інфраструктури України Володимиром Козаком, в ході якої були обговорені проблемні питання функціонування галузі міжнародних автомобільних перевезень.

Зокрема, Голова Ради, Президент АсМАП України Леонід Костюченко підняв питання удосконалення прозорої процедури розподілу та видачі одноразових та багаторазових дозволів ЄКМТ для здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажів територіями іноземних держав, створення економічного механізму оновлення рухомого складу учасників Асоціації транспортними засобами високих технічних та екологічних стандартів, удосконалення процедури митного оформлення контейнерів в морських торговельних портах, оптимізації процедури зважування вантажних транспортних засобів.

Як наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак, розподіл дозволів, необхідних для здійснення автомобільних перевезень за дозволами Європейської Конференції Міністрів Транспорту у 2014 році, здійснюватиметься в автоматичному режимі. Для цього вже розроблено відповідне програмне забезпечення, яке проходить тестування. Автоматична система забезпечить прозорість процедури розподілу дозволів ЄКМТ. Прийом заявок від перевізників на отримання цих дозволів на 2014 рік проводився Комісією протягом 20 робочих днів, починаючи з 1 листопада. Загалом для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ документи подали 628 міжнародних українських автоперевізників. Результати розподілу дозволів ЄКМТ буде розміщено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.

За результатом порушених перевізниками проблемних питань Міністром інфраструктури України Володимиром Козаком та Головою Ради Асоціації, Президентом АсМАП України Леонідом Костюченко було підписано План заходів щодо підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту у сфері міжнародних перевезень на 2014 рік (з повним текстом Плану заходів можна ознайомитись тут).

В робочій зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко, Голова Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко, директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури Дмитро Петухов.

З метою оперативного вирішення виникаючих проблем, вирішено такі робочі зустрічі проводити щоквартально.

Наступну робочу зустріч Міністра інфраструктури з міжнародними автоперевізниками запланована на початок квітня наступного року. Новости Полтавы

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis