Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 5 квітня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
03.04.2020 Фінляндія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
03.04.2020 Болгарія.
В доповнення до інформації щодо ситуації з українськими перевізниками на бу...
    
03.04.2020  Румунія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
03.04.2020  Угорщина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
03.04.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
03.04.2020  Туреччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо участі українських перевізників у конкурсі SCANIA «Молодий водій вантажівки 2014»
 

Шановні перевізники!

Компанія Scania запрошує водіїв вантажівок в різних куточках світу взяти участь в змаганнях «Молодий водій вантажівки» -наймасштабнішої події в сфері навчання та вдосконалення навичок керування. Україна вперше приєдналася до глобальної концепції.

Конкурс Scania «Молодий водій вантажівки» проходитьз 2003 року. Очікується, що в цьому році в ньому візьмуть участь понад 80 000 водіїв вантажівок із 40 країн світу, в тому числі в Україні. Конкурс був започаткований як відгук на директиву Європейської Комісії 2003 року про навчання водіїв, мета якого -привернути увагу до питань заощадження пального, підвищення ефективності транспорту, безпеки дорожнього руху, підняття статусу професії та вдосконалення майстерності водіїв. З того часу Європейська Комісія щороку підтримує даний захід.

За десять років кількість учасників змагань збільшилася з 18000 до 80000. Зросла кількість не лише учасників, також збільшилося число спонсорів та організацій, діяльність яких так чи інакше пов’язана з перевезеннями та забезпеченням безпеки дорожнього руху. В Європі, наприклад, в якості спонсорів виступають такі компанії як Міжнародний Союз Автомобільного Транспорту (IRU), Schmitz Cargobull - виробник причепного обладнання та Michelin - виробник шин.

Scania запрошує на конкурс «Молодий водій вантажівки 2014» усіх українських водіїв віком до 35 років, у яких відкриті категорії С і Е та які мають досвід керування автопоїздом будь-якої марки. Реєстрацію можна пройти онлайн на сайті www.scania.com/drivercompetitions/ru-ua або заповнити реєстраційну форму учасника на будь-якому дилерському центрі Scania в Україні.

Регіональні відбіркові турніри проходитимуть у Львові (5 вересня), Донецьку (12 вересня), Дніпропетровську (19 вересня) та Києві (26 вересня). Національний фінал відбудеться у Києві 27 вересня. Переможець національного фіналу представлятиме Україну на міжнародному фіналі в Швеції і матиме змогу поборотися за головний приз змагань–вантажівку Scania R-серії!

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Лесі Горошко, PR-менеджеру компанії «Сканія Україна». Телефон: 067-464-91-09, e-mail: Lesya.goroshko@scania-ua.com

Департамент сприяння
організації перевезень
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis