Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 21 cічня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.01.2020 Щодо подання заяв на участь у перерозподілі дозволів ЄКМТ!...    
17.01.2020 Щодо правової допомоги українським перевізникам на території Польщі та Німеччини...    
17.01.2020 Туреччина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Угорщина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Румунія. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
15.01.2020 Щодо визначення зон діяльності митниць Держмитслужби...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Видача авансу на відрядження на корпоративну картку
 

Шановні учасники !

До фінансово-економічного департаменту надходять запити від учасників в зв’язку з набранням чинності Постанова НБУ №172 від 28.03.2014 р.(додається), про врегулювання діяльності фінансових установ та проведення валютних операцій. Ці питання стосуються перш за все введення обмежень на видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті з поточних рахунків в межах до 15000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України .

Рекомендації по забезпеченню водіїв авансом на відрядження.

1. Видавати аванс працівнику підприємства на корпоративну банківську картку (гривневу).

2. Кошти, зняті працівником з корпоративного рахунку підприємства за допомогою банківської платіжної картки, вважаються виданими під звіт.

3. Кошти, не використані під час відрядження мають бути повернуті підприємству протягом 3-х банківських днів з дати завершення відрядження (норма п.170.9 ПКУ). Працівник зобов’язаний повернути не використану частину авансу в тих грошових одиницях, в яких видано аванс.

4. Конвертаційний курс обміну гривні на інвалюти встановлюється по виписці банку-емітенту платіжної картки, яку отримує підприємство для працівника.

5. Всі витрати конвертуються у гривні, так як з корпоративного рахунку підприємства, саме у гривнях банком будуть списані кошти.

6. У звіті про використання коштів (форма затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України № 845 від 24.12.2013р.) витрати показують як у валюті, так і відповідно у гривні (п.3 ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» від 16.07.1999р. №996-XIV). До авансового звіту, крім підтверджених документів про витрати, працівник має надати чеки, що підтверджують суми знятої готівки.

Фінасово-економічний  департамент
Тел.201-02-35,201-54-81
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis