Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 лютого 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.02.2020 Щодо проведення 28.01.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
18.02.2020 Щодо проведення 17.01.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
17.02.2020 Учасникам попереджувальної акції протесту 12 лютого 2020 р....    
17.02.2020 Щодо головних підсумків останніх сесій органів МДП ООН в лютому 2020 року...    
13.02.2020 Запрошують Вас прийняти участь в одноденному семін...    
13.02.2020 Попереджувальна акція протесту міжнародних автоперевізників...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо оформлення та видачі дозволів Італії (універсальний), Румунії (універсальний)
 

Шановні перевізники Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті повідомляє:

Дефіцит дозволів на міжнародні перевезення територією Італії створено штучно. Задля уникнення конфліктних ситуацій здійснюється видача резервних дозволів виключно на завантажені автомобілі

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті провела моніторинг видачі дозволів на міжнародні автомобільні дозволи територією Італії. Виявлено ряд автомобільних перевізників, які отримували дозвільні документи у пунктах видачі дозволів Укртрансінспекції, проте їхні транспортні засоби державний кордон не перетинали. Тобто, з метою збагачення, компанії скуповували дозволи Італії та перепродували їх іншим перевізникам. Відтак дефіцит дозволів в італійському напрямку створено штучно.

Корупційні схеми між перевізниками та співробітниками Укртрансінспекції виявлялись неодноразово. Наразі Укртрансінспекція проводить звірку даних з митними органами щодо перетину кордону транспортних засобів. Працівники надають пояснення для подальшого реагування. Крім того, перевізники, які отримали дозволи та не здійснили за ними перевезення, в обов’язковому порядку будуть включені до графіку перевірок за місцем знаходження суб’єктів господарювання.

Крім того, звертаємо увагу автомобільних перевізників, при виявленні виправлень у бланках дозвільних документів Укртрансінспекція передаватиме матеріали про порушення до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

На сьогодні для уникнення конфліктних ситуацій та накопичення транспортних засобів на кордоні виділено більше 100 італійських дозволів з так званого «резерву Міністра». У подальшому дозволи видаватимуться в порядку живої черги з річної квоти ІІІ кварталу 2014 року.

Проте, Комісією з розподілу дозволів для перевезення вантажів, які мають обмежені річні квоти, у зв’язку з недостатнім залишком річної квоти дозволів Італії (універсальний), Румунії (універсальний) та Азербайджану (в/з третіх країн) і накопиченням завантажених транспортних засобів у пунктах видачі дозволів Укртрансінспекції, вирішено ввести додаткові тимчасові обмеження. Так, з 18 червня 2014року оформлення та видача вищезазначених дозволів здійснюється виключно на завантажені транспортні засоби.

Закликаємо автомобільних перевізників чітко дотримуватись вимог транспортного законодавства, а у разі виявлення будь-яких проявів корупції, порушень чи зауважень при видачі дозвільних документів повідомляти керівництву Укртрансінспекції.

Департамент сприяння організації перевезень
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis